Ginkosal Forte, suplement diety, 60 tabletek

Suplement diety z miłorzębem japońskim, który działa antyoksydacyjnie.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

16,49

O produkcie: Ginkosal Forte, suplement diety, 60 tabletek

100016011

Opis

Suplement diety zawierający wysokiej jakości ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), standaryzowany na zawartość substancji biologicznie czynnych (ginkoflawonoglikozydów oraz laktonów terpenowych). Przetwory z liści miłorzębu korzystnie oddziałują na mikrokrążenie naczyniowo-mózgowe oraz wykazują działanie antyoksydacyjne.

Właściwości

Przetwory z liści miłorzębu korzystnie oddziałują na mikrokrążenie naczyniowo-mózgowe oraz wykazują działanie antyoksydacyjne.Ponadto, ekstrakt z miłorzębu japońskiego wspomaga pamięć i funkcje poznawcze słabnące wraz z wiekiem.

Tabela

1 tabletka zawiera
Ekstrakt z liści  miłorząbu japońskiego (Ginkgo biloba) w tym: 110,0 mg
Ginkoflawonoglikozydy 24% 26,4 mg
Laktony terpenowe 6% 6,6 mg

Skład

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, kwasy tłuszczowe, barwniki: dwutlenek tytanu, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, substancje glazurujące: glikol polietylenowy, guma arabska, poliwinylopirolidon,

Jak stosować

Doustnie, po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: 1 tabletka dziennie

Przeznaczenie

Suplement diety Ginkosal Forte zawiera wysokiej jakości ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), standaryzowany na zawartość substancji aktywnych biologicznie (ginkoflawonoglikozydów oraz laktonów terpenowych), które korzystnie oddziałują na układ krążenia oraz wykazują działanie antyoksydacyjne. Ponadto, ekstrakt z miłorzębu japońskiego wspomaga pamięć oraz funkcje poznawcze, słabnące wraz z wiekiem.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Preparat nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i w czasie laktacji. W przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków, w tym przeciwzapalnych, przeciwzakrzepowych lub hamujących agregację płytek krwi, przed spożyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w trakcie leczenia antydepresyjnego. Preparat przechowywać w temperaturze 15-25°C w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Salvum LAB spółka z o.o. sp. k.
58-500 Jelenia Góra,
ul. Sobieskiego 53

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.