IONICKISS IONPA TRAVEL jonowo-soniczna szczoteczka do zębów Różowe Złoto, 1 szt.

Dostępny
229,00

O produkcie: IONICKISS IONPA TRAVEL jonowo-soniczna szczoteczka do zębów Różowe Złoto, 1 szt.

100046784

Opis

IONICKISS IONPA TRAVEL jonowo-soniczna szczoteczka do zębów Różowe Złoto, 1 szt. jest przenośnym modelem szczoteczki od marki IONICKISS. Dzięki zintegrowanemu etui można korzystać z niej w domu, podróży czy pracy. Pozwala skutecznie usuwać płytkę nazębną.


Właściwości

  • Szczoteczka na baterie AAA z wymiennymi końcówkami.
  • Lekka i kompaktowa.
  • Typ końcówki IONPA TRAVEL (z miękkim stopniem twardości włókien).
  • 2 sztuki końcówek w zestawie.
  • Wbudowany timer.
  • Atrakcyjny design.
  • Wodoodporny korpus.
  • Wykonana w Japonii.

W szczoteczce do zębów IONPA TRAVEL od IONICKISS zastosowano technologię jonową i soniczną. Przekłada się to na efektywniejszą higienę jamy ustnej. Szczoteczka generuje jony, które przyciągają płytkę nazębną z powierzchni zębów do końcówki szczoteczki. Jony przeciwdziałają także chorobom przyzębia. Co ważne, technologia jonowa pozwala na dokładne czyszczenie zębów bez użycia pasty do zębów. Metoda soniczna oddziałuje z kolei na płytkę nazębną przez fale dźwiękowe. Włókna szczoteczki wprowadzone w ruch soniczny zapewniają dynamiczne czyszczenie zębów i przestrzeni międzyzębowych. Dzięki połączeniu technologii jonowej i sonicznej zęby są zdrowsze i mają gładszą powierzchnię.

Wymienne końcówki szczoteczki IONICKISS IONPA TRAVEL Różowe Złoto wykonano z antybakteryjnego włosia. Dzięki miękkiemu stopniowi twardości nadają się do pielęgnacji wrażliwych zębów i dziąseł. Używając szczoteczki IONPA TRAVEL, można skorzystać z 2 trybów czyszczenia – Clean (podstawowy program do mycia zębów) oraz Gumcare (masaż i pielęgnacja dziąseł).


Jak stosować

Codzienna higiena jamy ustnej

Przeznaczenie

Jonowo Soniczna szczoteczka do zębów

Dystrybutor

Delken sp. z o.o.

Producent

Ionickiss

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.