Jordan, szczoteczka do przestrzeni międzyzębowych Brush Between S, 10 sztuk

Marka: JORDAN

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

15,30
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100014842

Szczoteczki międzyzębowe Jordan Brush Between sprawdzają się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, jak mosty, okolice koron, implanty czy aparaty ortodontyczne.

Producent

Cederroth Polska S.A.

Przeznaczenie

Szczoteczki międzyzębowe Jordan Brush Between do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, jak mosty, okolice koron, implanty czy aparaty ortodontyczne.

Jak stosować

Codzienne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz innych trudno dostępnych miejsc.

Właściwości

Szczoteczki międzyzębowe Jordan Brush Between do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, jak mosty, okolice koron, implanty czy aparaty ortodontyczne.Miękka końcówka ułatwia włożenie szczoteczki między zęby. Elastyczny drucik ułatwia manewrowanie między zębami, również przy wyciąganiu szczoteczki. Ergonomiczny, gumowany uchwyt jest wygodny do trzymania w dłoni nawet gdy jest wilgotny. W każdym opakowaniu znajduje się osłonka na włosie, która pozwala na higieniczne przechowywanie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.