Jordan

  (24)

Jordan to skandynawska marka działająca od 1927 roku. Produkuje szczoteczki do zębów, pasty, nici dentystyczne oraz inne produkty przeznaczone do higieny jamy ustnej. Wyroby firmy Jordan charakteryzują się funkcjonalnością i estetycznym designem. Każdego dnia pomagają zachować piękny uśmiech.

Sortuj według

Szczoteczki do zębów Jordan

Wybór odpowiedniej szczoteczki do zębów decyduje o rezultacie codziennych zabiegów higienicznych. Akcesorium powinno wspierać dokładne czyszczenie wszystkich powierzchni i pasować do indywidualnych potrzeb użytkownika, np. problemów z nadwrażliwością zębów czy krwawieniem dziąseł. Produkowane przez firmę Jordan szczoteczki stanowią bogatą i zróżnicowaną grupę. Oznacza to, że możesz spośród nich wybrać szczoteczkę najlepiej spełniającą Twoje oczekiwania i dostosowaną do Twojego sposobu szczotkowania zębów.

Jordan szczoteczki dla dzieci

Jordan produkuje nie tylko szczoteczki dla dorosłych, ale i specjalne szczoteczki dla dzieci. Z myślą o najmłodszych marka opracowała program Step by Step uzupełniony akcesoriami z linii Hello Smile. Jordan zatroszczył się o odpowiednią opiekę stomatologiczną dla dzieci. Możliwe jest więc bezpieczne i skuteczne szczotkowanie już od pojawienia się pierwszych zębów mlecznych. Produkty dla dzieci marki Jordan można znaleźć m.in. w aptece i skompletować kosmetyczny niezbędnik swojego malucha.

Szczoteczki międzyzębowe

Oferta marki Jordan obejmuje również odpowiednio wyprofilowane szczoteczki międzyzębowe. Akcesoria pozwalają jeszcze skuteczniej usuwać osad z zębów, zmniejszając ryzyko ubytków. Szczoteczki polecane są osobom z aparatami ortodontycznymi, implantami i koronami.

Jordan - inne produkty do higieny jamy ustnej

W asortymencie Jordan znalazły się też nici do zębów i flossery. Pozwalają one na dotarcie do tych miejsc, do których nie są w stanie dostać się szczoteczki. Dzięki wspomnianym produktom można skuteczniej zapobiegać rozwojowi bakterii. Nici i flosery Jordan są delikatne dla dziąseł i mają odświeżający smak. Można wybrać również pasty do zębów w wariancie dla dzieci lub dorosłych. Produkty firmy Jordan mają atrakcyjne ceny i pasują do potrzeb różnych użytkowników - sprawdź ofertę dostępną na naszej stronie!