L'Biotica Loveliness Olej Oregano, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
10,79
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100013847

Suplement diety Olej Oregano wytwarzany jest z krzewu  Origanum vulgare L , zawiera w swoim składzie unikalne połączenie oleju z oregano i oleju lnianego.

Ostrzeżenia

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

L`Biotica
Nowatorów 11
Gdańsk

Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony dla dorosłych, chcących uzupełnić dietę o olej oregano.

Skład

Składniki: olej lniany, żelatyna, olej z oregano, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol

Jak stosować

Doustnie, popijając wodą.

Tabela

Składnik 1 kapsułka
Olej z oregano 37,5 mg
Olej lniany 112,5 mg

Właściwości

Masa netto: 6,9 g

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.