Czosnek Ultra Dr.Max, suplement diety, 120 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
32,99

O produkcie

100037167

Suplement diety z zawierający wysoko skoncentrowany ekstrakt z czosnku. Bez charakterystycznego zapachu.

Właściwości

Produkt zawiera silnie skoncentrowany wyciąg z czosnku – 10 mg garlicyny w jednej kapsułce (ekwiwalent 1000 mg świeżego czosnku). Produkt nie posiada charakterystycznego zapachu. Czosnek pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu lipidów i cholesterolu we krwi, a także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartość/1 kaps. Zawartość/2 kaps Zawartość/3 kaps. % RWS*/1 kaps. % RWS*/2 kaps % RWS*/3 kaps.
Ekstrakt z czosnku (100:1) 10 mg 20 mg 30 mg - - -

*Referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: olej sojowy, kapsułka [żelatyna, substancja zagęszczająca (glicerol), woda oczyszczona], substancja glazurująca (wosk pszczeli), ekstrakt z czosnku (Allium sativum), emulgator (lecytyna sojowa).

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:  2-3 kapsułki.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Czosnek jest tradycyjnie stosowany w celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania serca i naczyń krwionośnych.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Waga

25,3 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.