Lortan Piankowe Stopery Do Uszu, 2 sztuki

Dostępny
4,29
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100013652

Zatyczki do uszu w kształcie stożka z pianki poliuretanowej. Skutecznie chronią przed hałasem.

Ostrzeżenia

Nieprzestrzeganie wskazówek może znacznie pogorszyć skuteczność zatyczek do uszu. Nagłe lub szybkie usunięcie zatyczki z kanału słuchowego może uszkodzić bębenek uszny. Trzymaj zatyczki do uszu w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent

NTRADE Sp. z o.o.,
ul. Kolejowa 5a,
58-124 Marcinowice

Przeznaczenie

Redukcja hałasu dla ochrony słuchu.

Jak stosować

Upewnij się, że zatyczki do uszu są używane zgodnie z instrukcją.
Zatyczki do uszu należy nosić bez przerwy w hałaśliwych miejscach.Zachowaj ostrożność, aby stosować higienicznie.
Uszy i zatyczki do uszu muszą być czyste i suche.
Zatyczki powinny być przechowywane w oryginalnym pudełku, chronione przed ciepłem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Niektóre substancje chemiczne mogą mieć negatywny wpływ na ten produkt.

Właściwości

Stopery jednorazowego użytku wykonane z miękkiej pianki poliuretanowej Eco-Friendly o rozmiarze 13x24 mm. Zadaniem zatyczek jest zmniejszenie natężenia hałasu dochodzącego do kanału słuchowego. Po zrolowaniu i włożeniu do ucha powracają do swojego pierwotnego kształtu. Tym sposobem wypełniają kanał słuchowy i blokują dostęp niepożądanych dźwięków. Stopery są miękkie w dotyku, dlatego nie powodują żadnego dyskomfortu w trakcie noszenia oraz snu. Mogą być stosowane z innymi środkami ochrony indywidualnej.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.