Lortan

  (15)

Lortan to polski producent wyrobów medycznych i innych akcesoriów wspierających zdrowie. Asortyment marki uwzględnia zarejestrowane produkty apteczne. Charakteryzują się bezpieczeństwem i komfortem użycia. Bazują na sprawdzonych, skutecznych formułach. Misją marki Lortan jest troska o zdrowie i jego ochronę.

Sortuj według

 Lortan – wyroby medyczne

Polska marka Lortan oferuje profesjonalne wyroby do użytku medycznego, także w warunkach domowych. Wśród nich znajdują się produkty jednorazowe, na przykład gaziki do dezynfekcji z alkoholem izopropylowym o 70-procentowym stężeniu. Umożliwiają one natychmiastowe oczyszczanie i dezynfekcję skóry przed zabiegami i iniekcjami. W asortymencie marki znajdują się również akcesoria bezpieczne dla niemowląt, które można stosować od pierwszych dni życia dziecka. Sprawdź między innymi Lortan Wiaterek kateter rektalny dla dzieci, który przynosi maluchom ulgę przy gazach i kolce.

Lortan – stopery do uszu

Marka Lortan ma w ofercie wiele rodzajów stoperów do uszu, które podnoszą komfort przebywania w hałaśliwym otoczeniu. Nadają się do stosowania na przykład podczas lotu samolotem, wykonywania prac budowlanych lub do spania. Mogą chronić kanał słuchowy przed wodą na basenie. Do Twojego wyboru pozostają stopery wykonane z różnych materiałów, na przykład piankowe lub silikonowe, także o różnej wielkości, kolorystyce i kształcie. Praktyczne pudełeczka pakowane po kilka par umożliwiają łatwe spakowanie stoperów na czas podróży i zabezpieczają je przed zgubieniem albo zabrudzeniem. W ofercie Dr. Max znajdziesz między innymi Lortan stopery do uszu, piankowe.

Lortan – plastry przeciw komarom

Asortyment marki Lortan uwzględnia specjalne plastry odstraszające komary i inne owady. To akcesoria odpowiednie dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Można używać ich na przykład podczas spędzania wieczorów na świeżym powietrzu, w ogrodzie czy na campingu. Bazują na naturalnych olejkach eterycznych, na przykład z liści eukaliptusa lub z kwiatów pelargonii. Pocierane uwalniają zapach, który przeciwdziała komarom. Do wyboru pozostają także plasterki na ukąszenia, które stanowią barierę mechaniczną przeciw drapaniu i zawierają składniki łagodzące uczucie świądu. Zobacz na przykład Lortan plastry odstraszające komary.