Lortan, stopery do uszu, silikonowe, 2 sztuki

Dostępny
4,29
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100011918

Zatyczki do uszu silikonowe. Skutecznie chronią przed hałasem, a także przed wodą, dlatego doskonale nadają się np. na basen. Stopery do uszu silikonowe, Model: JDL-105; SNR: 32dB, Ø 15-28 mm

Ostrzeżenia

Nieprzestrzeganie wskazówek może znacznie pogorszyć skuteczność zatyczek do uszu. Nagłe lub szybkie usunięcie zatyczki z kanału słuchowego może uszkodzić bębenek uszny. Trzymaj zatyczki do uszu w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent

NTRADE Sp. z o.o., ul. Kolejowa 5a, 58-124 Marcinowice

Przeznaczenie

Ochrona słuchu poprzez redukcję hałasu oraz zabezpieczenie przed wlewaniem się wody do uszu.

Właściwości

Stopery jednorazowego użytku wykonane z wysokiej jakości silikonu Eco-Friendly o rozmiarze 15x28 mm. Zadaniem zatyczek jest zmniejszenie natężenia hałasu dochodzącego do kanału słuchowego oraz ochrona przed przedostaniem sie wody. Po włożeniu do ucha doskonale się dopasowują, wywierając równomierny nacisk. Tym sposobem wypełniają kanał słuchowy i blokują dostęp niepożądanych dźwięków oraz wody. Mogą być stosowane z innymi środkami ochrony indywidualnej.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.