Lovi, laktator ręczny 3D Pumping 50/030, 1 sztuka

Marka: LOVI

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

136,93

O produkcie

100013073

Laktator Ręczny LOVI Expert jest delikatny i skuteczny, dzięki silikonowemu lejkowi i zastosowaniu technologii odciągania 3D Pumping (równoczesne połączenie opcji masowania, naciskania i zasysania). Wraz z dodatkowymi elementami zestawu tworzy kompletne rozwiązanie dla mamy i dziecka chroniące laktację i wspierające naturalne karmienie. Innowacyjna technologia odciągania 3D Pumping - Miękki silikonowy lejek dynamicznie pracuje całą swoją powierzchnią (masuje, naciska, zasysa), otaczając ze wszystkich stron brodawkę sutkową.

Właściwości

Smoczek dynamiczny w zestawie - Dołączony do zestawu smoczek dynamiczny, który nie zaburza odruchu ssania, pozwala na natychmiastowe podanie odciągniętego pokarmu.

Akcesoria do przechowywania pokarmu - Kapsel założony na butelkę szczelnie zamyka w niej odciągnięty pokarm.

Kubeczek do pojenia - Wyprofilowany kubeczek ze skalą umożliwia pojenie i podawanie płynnych lekarstw lub odciągniętego pokarmu.

Wygodny woreczek do przechowywania pokarmu - Utrzymuje wszystkie części laktatora w jednym miejscu. Łatwy do przenoszenia w torebce lub w bagażu.

Laktator ten:
-dokładnie masuje, naciska i zasysa brodawkę sutkową dzięki unikalnemu lejkowi wykonanemu w całości z silikonu
-szybko i efektywnie odciąga pokarm
-łatwy w montażu i obsłudze

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.