Lovi

  (97)

LOVI, współpracując ze specjalistami, tworzy nowoczesne produkty dla dzieci i mam karmiących piersią. Oferta marki obejmuje akcesoria uspokajające (smoczki dynamiczne) i do alternatywnego karmienia (butelki do podawania odciągniętego pokarmu), a także laktatory i podgrzewacze do butelek.

Sortuj według

LOVI smoczki uspokajające dla niemowląt

Każdy wyprodukowany przez LOVI smoczek dynamiczny jest rezultatem badań prowadzonych z udziałem lekarzy i neurologopedów. Akcesorium ma symetryczny kształt imitujący wygląd brodawki sutkowej. Stworzone przez LOVI smoczki nie zaburzają odruchu ssania. Powstają z niejednorodnej warstwy silikonu, dlatego rozciągają się i kurczą w zgodzie z rytmem ssania malucha. Oferowane przez LOVI smoczki uspokajające dla dzieci zapewniają swobodne oddychanie i połykanie śliny. Akcesoria są wolne od BPA.

Bezpieczeństwo i ochrona odruchu ssania – ze względu na te zalety warto wypróbować uspokajające smoczki od LOVI. Jakie rozmiary smoczków proponuje marka? Dostępne są akcesoria dla maluchów w wieku 0-3, 3-6 oraz 6-18 miesięcy. Można zdecydować się na smoczki z różnych kolekcji, m.in. z serii LOVI Retro Baby czy Wild Soul. W asortymencie firmy nie zabrakło również kapsuł do higienicznego przechowywania akcesoriów. Zobacz, jakie smoczki LOVI oferuje producent i skompletuj wyprawkę dla malucha!

LOVI – butelki dla niemowląt

Tworzone przez LOVI butelki dla dzieci zostały wyposażone w smoczki dynamiczne wykonane z silikonu. Nie zaburzają odruchu ssania ani nie zniechęcają do ssania piersi, co zostało potwierdzone w przeprowadzonych badaniach użyteczności. W sytuacji, gdy chce się podać dziecku mleko w bezpieczny sposób, zaprojektowana przez LOVI butelka będzie dobrym rozwiązaniem.

W ofercie marki LOVI dostępne są także smoczki do butelek. Akcesoria mogą mieć przepływ mini (0+), wolny (3m+), średni (6m+), szybki (9m+), kaszka (6m+) albo wariant trójprzepływowy (3m+). Kubek dla dzieci LOVI 360 to natomiast akcesorium dla dzieci uczących się picia ze szklanki.