Lutein Complex Dr.Max, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

31,99

O produkcie

100010017

Suplement diety wspomagający prawidłowe widzenie.

Właściwości

Każda kapsułka zawiera naturalne karotenoidy – luteinę oraz zeaksantynę. Substancje te obecne są w plamce żółtej oka ludzkiego i odpowiadają za prawidłowe widzenie. Organizm ludzki nie wytwarza tych związków, stąd też ważne jest ich dostarczanie w codziennej diecie. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia i przyczynia się do prawidłowego metabolizmu witaminy A. Selen oraz witaminy C i E przyczyniają się do ochrony elementów komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartość w 1 kapsułce Zawartośc w 2 kapsułkach %RWS* w 1 kapsułce %RWS* w 2 kapsułkach
Witamina C 80 mg 160 mg 100 200
Witamina E 10 mg 20 mg 83 166
Luteina 8 mg 16 mg - -
Zeaksantyna 1 mg 2 mg - -
Cynk 4,8 mg 9,6 mg 48 96
Selen 20 mcg 40 mcg 36 72


* referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: olej słonecznikowy, składniki otoczki (żelatyna, substancja zagęszczająca: glicerol, woda oczyszczona, barwniki: tlenek żelaza czarny, tlenek żelaza czerwony, dwutlenek tytanu), kwas L-askorbinowy, wyciąg z aksamitki (Tagetes erecta, zawierający 20% luteiny i 1% zeaksantyny), octan DL-alfa-tokoferylu, wyciąg z aksamitki (Tagetes erecta, zawierający 5% zeaksantyny), stabilizator (monostearynian gliceryny), substancja glazurująca (wosk pszczeli), tlenek cynku, drożdże wzbogacone w selen.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze 5°C - 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słocznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Waga

Masa netto: 44,4 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.