Medisorb

Medisorb to polska marka należąca do Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych założonych w 2001 roku. Zajmuje się produkcją opatrunków oraz profesjonalnych narzędzi jednorazowych dla placówek medycznych. Niektóre z nich podlegają refundacji.

Sortuj według

   Nie znaleziono produktów

   Opatrunki na rany Medisorb

   Medisorb oferuje produkty na owrzodzenie podudzi, odleżyny, stopę cukrzycową oraz oparzenia i blizny. Marka ma w swoim asortymencie opatrunki hemostatyczne, hydrokoloidowe, hydrożelowe i z alginianu wapnia. Słynie także z jałowych zestawów specjalistycznych Matoset wykorzystywanych przy procedurach zabiegowych. Ceny poszczególnych opatrunków Medisorb różnią się w zależności od ich przeznaczenia.

   Medisorb oferuje opatrunki do udzielania pierwszej pomocy i opatrywania ran urazowych, a także akcesoria służące do usuwania czarnej tkanki martwiczej. Wśród produktów Medisorb dostępnych w Dr. Max pojawiają się też modele kontrolujące wysięki, o zwiększonej chłonności. Mogą być używane w przypadku ran powierzchniowych lub głębokich. To nietoksyczne akcesoria, wśród których można wyróżnić opatrunek Medisorb P Plus Adhesive opatrunek samoprzylepny. Produkt ten zapewnia odpowiednią wilgotność w procesie leczenia rany. Opatrunki Medisorb składają się z kilku warstw, w tym także z powłoki chroniącej przed czynnikami zewnętrznymi.

   Profesjonalne akcesoria medyczne Medisorb

   Marka Medisorb produkuje jałowe opatrunki do celów zabiegowych oraz narzędzia jednorazowego użytku wykonane z metalu. Wyroby te mają matową lub satynową powierzchnię, która nie odbija światła. Są oznakowane w taki sposób, by niemożliwe było pomylenie ich z narzędziami wielorazowymi. Zestawy profesjonalnych akcesoriów medycznych Medisorb obejmują m.in. łyżeczki kostne, nożyczki oraz pęsety anatomiczne. Umieszczono je w sterylnych opakowaniach, dzięki czemu możliwe jest użycie ich od razu po rozpakowaniu.

   Specjalistyczne materiały opatrunkowe to natomiast produkty wykonane z gazy lub włókniny. Elementy zestawów zostały ułożone zgodnie z etapami wykonywania procedury, co ułatwia przygotowanie do zabiegu i usprawnia jego przebieg. Poszczególne opatrunki umieszczono w jałowych opakowaniach, dzięki czemu możliwe jest zachowanie ich sterylności. Marka Medisorb oferuje komplety opatrunkowe, do zmiany opatrunków oraz zestawy rozbudowane.