Natursept Med Gardło, gumy rozpuszczalna, 9 sztuk

Wyrób medyczny w formie gumy do żucia z wyciągiem z liści szałwii.

Dostępny
10,09

Klienci kupili również

O produkcie: Natursept Med Gardło, gumy rozpuszczalna, 9 sztuk

100012679

Opis

Natursept med gardło, wykazuje działanie nawilżające i odświeżające na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

Właściwości

Składniki wyrobu medycznego Natursept med gardło, gumy rozpuszczalne, powlekają błonę śluzową jamy ustnej i gardła ochronnym filmem. Dzięki swojemu działaniu wyrób łagodzi, towarzyszące stanom zapalnym, podrażnienia gardła objawiające się bólem, pieczeniem, uczuciem suchości i trudnościami w przełykaniu. Ponadto wytworzony film zabezpiecza przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych (takich jak suche lub zimne powietrze), wspomagając przywrócenie równowagi i odzyskanie przez błonę śluzową pierwotnej funkcji ochronnej.

Skład

Składniki: Syrop glukozowy, cukier, tłuszcze roślinne częściowo utwardzone (olej palmowy, olej z jąder pestek drzewa Shea, olej z soi, olej rzepakowy, olej kokosowy), sorbitol, dekstryna, koncentrat soku pomarańczowego, kwas cytrynowy, wyciąg z porostu islandzkiego, naturalny aromat pomarańczowy, kwas L-askorbinowy, wyciąg z korzenia prawoślazu, suszony koncentrat z aronii, wyciąg z liści szałwii, lecytyna sojowa, sól, ekstrakt z papryki, agar.

Jak stosować

Doustnie, gumę należy żuć i ssać aż do jej całkowitego rozpuszczenia w jamie ustnej. Bezpośrednio po aplikacji przez ok. 30 minut nie należy podawać dziecku pokarmów ani napojów.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli: dzieci powyżej 3. roku życia 1 guma rozpuszczalna nie częściej niż 3 razy dziennie.

Przeznaczenie

Podrażnienie i ból gardła oraz w celu nawilżenia i ochrony błony śluzowej gardła.

Ostrzeżenia

W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.
Wyrób medyczny powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej.

Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności.Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu lub soję i orzeszki ziemne.

Waga

Masa/objętość netto: 58,5 g (9 szt. x 6,5 g).


Dystrybutor

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Producent

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
Pabianice

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.