D-Vitum witamina D 1000 j.m., suplement diety, 90 kapsułek twist-off

Marka: D-VITUM
Dostępny
27,19

O produkcie

100023149

D-Vitum witamina D 1000 j.m., to suplement diety dla dzieci od 1. roku życia. Twist-off - krople w kapsułkach.

Właściwości

Witamina D jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Ponadto pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina D pomaga też w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, a także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.


Tabela

Składnik 1 kapsułka % RWS*
Witamina D3 25 μg (1000 j.m.) 500%


*% RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: Olej słonecznikowy rafinowany, olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), cholekalcyferol (witamina D3). Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

Jak stosować

Doustnie.

Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, a następnie wycisnąć zawartość do ust dziecka, na łyżeczkę lub do pokarmu.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dzieci od 1. roku życia – 1 kapsułka twist-off dziennie.

Przeznaczenie

Preparat polecany jest dla dzieci od 1. roku życia w celu uzupełniania diety w witaminę D3.

Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Producent

OLEOFARM
Mokronoska 8
Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.