Octenisan Wash Cap, czepek do mycia głowy bez użycia wody, 1 sztuka

Dostępny
16,89

O produkcie

100034633

Octenisan Wash Cap to nasączony czepek do mycia i dekontaminacji włosów i skóry głowy bez użycia wody przeznaczony do jednorazowego użytku.

Właściwości

Czepek Octenisan Wash Cap: 

  •  dekontaminacja włosów i skóry głowy

  •  dekolonizacja MDRO

  •  gotowy do użycia

  •  bez użycia wody

  •  bez substancji zapachowych i barwników

  •  nie wymaga spłukiwania

  •  zawiera oktenidynę

Skład INCI

Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Allantoin, Sodium Lactate Octenidine HCl, Ethylhexylglycerin.

Jak stosować

Czepek do mycia głowy należy umieścić na głowie tak, aby wszystkie włosy zostały przykryte. Roztwór znajdujący się wewnątrz czepka należy dokładnie wmasować we włosy i skórę głowy i pozostawić na przynajmniej 5 minut.

Podczas stosowania należy zwrócić uwagę na to, by roztwór znajdujący się wewnątrz czepka nie dostał się do oczu. W razie kontaktu z oczami, oczy należy dokładnie wypłukać dużą ilością wody.

W razie potrzeby opakowanie można podgrzać w kuchence mikrofalowej (maksymalnie 20 sek / 600 W). Opakowanie należy ostrożnie otworzyć. Jeżeli opakowanie zostało podgrzane, przed zastosowaniem u pacjenta należy sprawdzić temperaturę czepka. Czepek do mycia głowy można stosować u pacjentów bez jakichkolwiek dodatkowych środków.

Przeznaczenie

Do dekontaminacji włosów i skóry głowy bez użycia wody.

Producent

Schuelke & Mayr GmbH

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.