Olit, spray do jamy ustniej i gardła, 20 ml

Dostępny
15,78
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100015919

Olit spray to wyrób medyczny dostosowania na błony śluzowe jamy ustnej i gardła, który chroni i regeneruje błonę śluzową.Produkt przeznaczony również dla dzieci, po ukończeniu drugiego roku życia.

Właściwości

Jest produktem opracowanym na bazie oleju i zawiera naturalne olejki, które pokrywają jamę ustną i błonę śluzową gardła. Pomaga w utrzymaniu wilgotności i elastyczności błony śluzowej, zmniejsza dolegliwości i ból, zmniejsza uczucie drapania i chropowatości w gardle ułatwiając połykanie. Łagodzi objawy podrażnienia błony śluzowej jamy ustnej i gardła po różnego rodzaju zabiegach lub w przypadku stanu zapalnego.

Skład

Składniki: olej roślinny, olej z rokitnika zwyczajnego (Oleum Hippophaes), olejowy ekstrakt z kwiatu nagietka(Oleum Calendulae), olejek tymiankowy (Oleum Thymi) i ekstrakt z rozmarynu (Extractum Rosmarini).

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 3 razy dziennie po 2-3 dozy.

Ostrzeżenia

Przechowywanie:w suchym, niewidocznym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej(15-25°C).
Po otwarciu produkt powinien być zużyty w ciągu 3 miesięcy.
Nie stosować po upływie terminu ważności zamieszczonym na opakowaniu.

Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy zapoznać się z dołączona do niego instrukcją używania, która zawiera istotne informacje dotyczące sposobu i warunków jego stosowania.

Waga

Masa/objętość netto: 20 ml

Producent

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.,
ul. Bankowa 4,
44-100 Gliwice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.