Ospa Comfort Spray, 30 ml

Dostępny
26,14

O produkcie

100016762

Ospa Comfort to wyrób do łagodzenia objawów ospy wietrznej oraz do zapobiegania wtórnemu zakażeniu

Właściwości

Łagodzi objawy ospy wietrznej.
Zapobiega wtórnemu zakażeniu ospą wietrzną.
Tworzy warstwę ochronną na zmianach skórnych.
Pomaga zapobiec bliznowaniu ran.

Skład

Olile-Active™, Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Laureth-9, Zinc Oxide, C14-22 Alcohols, Cl 2-20 Alkyl Glucoside, Cocoglycerides, Caprylic/ Capric Triglyceride, Citric Acid, Bisabolol, Silica, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid.

Jak stosować

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Aerozol należy rozpylać w odległości 10-15 cm. Przed pierwszym użyciem konieczne może być kilkukrotne naciśnięcie pompki dozownika. Pompkę dozownika mocno nacisnąć do samego końca. Aerozol należy stosować na obszar zajęty chorobą co najmniej 3 razy na dobę lub każdorazowo, gdy istnieje potrzeba złagodzenia dolegliwości. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją używania.

W celu uzyskania dodatkowego efektu chłodzenia, przed zastosowaniem aerozol można umieścić w lodówce.

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry po użycie preparatu. Nie stosować po upływie terminu ważności. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15 - 25oC. Chronić od światła i wilgoci.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Waga

30 ml netto

Producent

MEDICAL BRANDS
Piet Heinkade 199
Amsterdam, Holandia

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.