Ospa Comfort Spray, 30 ml

Dostępny
23,98
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016762

Ospa Comfort to wyrób do łagodzenia objawów ospy wietrznej oraz do zapobiegania wtórnemu zakażeniu

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry po użycie preparatu. Nie stosować po upływie terminu ważności. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15 - 25oC. Chronić od światła i wilgoci.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent

MEDICAL BRANDS
Piet Heinkade 199
Amsterdam, Holandia

Skład

Olile-Active™, Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Laureth-9, Zinc Oxide, C14-22 Alcohols, Cl 2-20 Alkyl Glucoside, Cocoglycerides, Caprylic/ Capric Triglyceride, Citric Acid, Bisabolol, Silica, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid.

Jak stosować

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Aerozol należy rozpylać w odległości 10-15 cm. Przed pierwszym użyciem konieczne może być kilkukrotne naciśnięcie pompki dozownika. Pompkę dozownika mocno nacisnąć do samego końca. Aerozol należy stosować na obszar zajęty chorobą co najmniej 3 razy na dobę lub każdorazowo, gdy istnieje potrzeba złagodzenia dolegliwości. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją używania.

W celu uzyskania dodatkowego efektu chłodzenia, przed zastosowaniem aerozol można umieścić w lodówce.


Waga

30 ml netto

Właściwości

Łagodzi objawy ospy wietrznej.
Zapobiega wtórnemu zakażeniu ospą wietrzną.
Tworzy warstwę ochronną na zmianach skórnych.
Pomaga zapobiec bliznowaniu ran.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.