Otovax, krople do higieny uszu, 20 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

13,04

O produkcie: Otovax, krople do higieny uszu, 20 ml

100008856

Opis

OTOVAX jest wyrobem medycznym, który usuwa nadmiar woskowiny i buduje warstwę ochronną o hydrofobowych właściwościach, chroniącą kanał uszny przed penetracją wody. OTOVAX służy do utrzymania w czystości i odpowiedniej suchości zewnętrznego przewodu słuchowego.

Skład

Olej parafinowy lekki, trójglicerydy średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych, olejek terpentynowy, butylohydrokstoluen

Jak stosować

Wprowadzić 2-3 krople do przewodu słuchowego. Pociągnąć za małżowinę uszną w górę i w dół tak, by olej dostał się do przewodu słuchowego. Można zatkać ujście wacikiem. Zabieg powtórzyć na drugim uchu. Jeśli zatkano ucho wacikiem, po około 5-10 minutach należy go wyciągnąć. Zaleca się delikatnie wytrzeć zewnętrzny przewód słuchowy z nadmiaru olejku. Stosować 1-2 razy w tygodniu w celu uwolnienia kanału usznego z nadmiaru woskowiny, lub 2-3 razy dziennie przez 2 dni do uwolnienia od czopa woskowego. W celach profilaktycznych, w celu zapobiegania przedostawaniu się wody do kanału usznego zabieg wykonać przed kąpielą, myciem głowy, przed pływaniem.

Producent

"Polski Lek" S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.