Pampers Aqua Pure, chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci, 48 sztuk

Marka: PAMPERS
Wielkość opakowania - sztuki

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

12,89

O produkcie: Pampers Aqua Pure, chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci, 48 sztuk

100018784

Opis

Chusteczki Pampers Aqua Pure – wykonane w 99% z czystej wody i odrobiny bawełny organicznej – pomagają chronić delikatną skórę dziecka. Nie zawierają alkoholu ani perfum.

Właściwości

Pampers Aqua Pure to pielęgnacyjne chusteczki nawilżane wykonane z bawełny organicznej, która miękko otula skórę dziecka. Chusteczki zawierają w 99% czystą wodę zapewniającą delikatne oczyszczanie skóry. Pozostały 1% to przetestowane dermatologicznie, łagodne środki czyszczące oraz sprawdzone przez markę Pampers składniki stabilizujące pH, które pomagają zapobiegać podrażnieniom i przesuszeniu skóry. Po użyciu chusteczki pielęgnacyjne pozostawiają skórę czystą, świeżą i pachnącą. Ponieważ w składzie chusteczek nawilżanych nie ma alkoholi i perfum, nie stwarzają one ryzyka podrażnienia oraz alergii.

Czy Pampers Aqua Pure nie podrażniają skóry dziecka?

Nie, chusteczki bazują na czystej wodzie i łagodnych, testowanych dermatologicznie substancjach myjących. Powstały z miękkiej bawełny, regenerowanej celulozy oraz poliestru, dlatego mają delikatną fakturę. Nie są perfumowane, a także nie zawierają alkoholu ani parabenów. Dzięki temu gwarantują dokładne, a zarazem nieinwazyjne oczyszczanie. Ponadto chusteczki nawilżane zawierają składniki stabilizujące pH skóry, co dodatkowo zapobiega podrażnieniom.

Jak korzystać z chusteczek nawilżanych Pampers Aqua Pure?

Chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci mają zamykane opakowanie, gwarantujące higieniczne warunki przechowywania i zapobiegające utracie wilgoci. Za pomocą chusteczek możesz delikatnie przecierać skórę dziecka w celu jej oczyszczenia i odświeżenia. Chusteczki nadają się do jednorazowego oczyszczania zarówno buzi i rączek, jak i okolic pieluszkowych maluszków. Zużyte chusteczki wyrzucaj do czarnego pojemnika na odpady zmieszane.

Kiedy stosować Pampers Aqua Pure?

Z chusteczek nawilżanych dla dzieci możesz korzystać zarówno w domu, jak i poza nim, na przykład na spacerze albo w podróży. Ze względu na wygodne opakowanie możesz zawsze mieć je przy sobie, na przykład w torbie do wózka. Pielęgnacyjne chusteczki pozwolą Ci na wykonywanie rozmaitych czynności higienicznych oprócz codziennej kąpieli dziecka. Możesz używać ich w trakcie zmiany pieluszek, a także w innych sytuacjach, gdy Twoja pociecha się ubrudzi, na przykład podczas karmienia albo zabawy.


Przeznaczenie

Stosować do oczyszczania skóry niemowląt.

Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.