Pampers Premium Care pieluszki rozmiar 2, 88 szt.

Wielkość opakowania - sztuki
Dostępny
107,89

O produkcie: Pampers Premium Care pieluszki rozmiar 2, 88 szt.

100052759

Opis

Pampers Premium Care pieluszki rozmiar 2, 88 szt. zapewniają komfortową suchość i ochronę przed podrażnieniami. Pieluszki odpowiednie dla dzieci o wadze od 4 do 8 kg wygodnie dopasowują się do ciała. Dobrze chłoną wilgoć i zapobiegają przeciekaniu.


Właściwości

  • Powłoczka DermaComfort.
  • Chłonne kanaliki odprowadzające wilgoć.
  • Rozciągliwe boczki.
  • Regulowane zapinanie.
  • Wycięcie na pępek z przodu pieluszki.
  • Suchość skóry dziecka nawet do 12 godzin.
  • Podwójne osłonki wokół nogawek.
  • Wskaźnik wilgotności.

Pieluszki Pampers Premium Care w rozmiarze 2 są bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Nie zawierają alergenów, co potwierdzają testy dermatologiczne, którym zostały poddane. Mają certyfikat Standard 100 Oeko-Tex® i poleca je Polskie Towarzystwo Pediatryczne. Dzięki szybkoschnącemu wkładowi i regulowanym, elastycznym obwodom sprawdzają się do komfortowego stosowania – zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Utrzymują skórę maluszka suchą i niepodrażnioną. Jednocześnie zapewniają pełną swobodę ruchów.

Duże opakowanie pieluszek Pampers Premium Care w rozmiarze 2 wystarcza na dłuższy okres stosowania. Zapas pieluszek warto mieć w pobliżu przewijaka w swoim domu. W przypadku Pampers Premium Care zakładanie i zdejmowanie jest szybkie oraz wygodne. Białe pieluszki mają radosne, kolorowe wzory. Wykonano je z perforowanego materiału, który pozwala skórze swobodnie oddychać. Wskaźnik wilgotności podpowiada, kiedy należy zmienić pieluszkę. Podwójne osłonki wokół nogawek zapobiegają przeciekaniu pieluszki, na przykład w nocy.


Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Przeznaczenie

Odpowiednie dla dzieci ważących 4-8 kg.

Ostrzeżenia

Przechowywać opakowanie z dala od dzieci, aby uniknąć uduszenia.

Waga

Opakowanie zawiera 88 sztuk.

Dystrybutor

Orbico Sp. z o.o.
ul. Wołoska 5,
02-675 Warszawa


Producent

Procter & Gamble

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.