Podkolanówki przeciwżylakowe Pani Teresa Soft, jasnobeżowe 4, 1 sztuka

Dostępny
25,88

O produkcie

100022690

Podkolanówki przeciwżylakowe Pani Teresa Soft, jasnobeżowe 4.

Właściwości

Stosowanie pończoszniczych wyrobów uciskowych ma korzystny wpływ na łagodzenie objawów niewydolności żylnej, takich jak ciężkość nóg, uczucie obrzęku i ból. Wyrób jest przeznaczony do stosowania na kończyny dolne. Wyrób wielorazowego użytku.

Skład

Skład: Elastan 55%, Poliamid 45%.

Jak stosować

Przy zakładaniu i zdejmowaniu należy zachować szczególną ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnej struktury wyrobu np. paznokciem, zegarkiem lub biżuterią. Zaleca się stosowanie gumowych rękawic. Również nieodpowiednia pielęgnacja stóp oraz uszkodzone wnętrze obuwia mogą doprowadzić do powstania przetarć i uszkodzenia wyrobu.

Zakładanie:
Wyrób należy zakładać tuż po wstaniu, gdy obrzęk nóg jest najmniejszy. Nie należy ciągnąć wyrobu do góry, lecz delikatnymi ruchami, najlepiej używając gumowych rękawic, płasko ułożonymi dłońmi równomiernie rozciągać materiał na nodze.

Zdejmowanie:
Należy chwycić wyrób za górną krawędź i delikatnie ściągnąć w kierunku pięt.

Prawidłowe ułożenie:
Podkolanówka jest prawidłowo założona, gdy górna krawędź mankietu znajduje się na wysokości 2 palców poniżej dołu podkolanowego.

Przeznaczenie

Wskazanie: zaburzenia funkcyjne takie jak uczucie ciężkości i zmęczenia nóg, przy obecnej chorobie żylakowej (C0)*.
* wg klasyfikacji CEAP

Waga

Zawartość netto: 2 sztuki.

Producent

SIGVARIS S.A.
ul. Powidzka 50
62-300 Września

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.