Pani Teresa

  (63)

Marka Pani Teresa jest częścią grupy SIGVARIS, czyli największego światowego koncernu produkującego dzianiny medyczne. W jej ofercie znajdują się produkty ortopedyczne pomagające wrócić do sprawności po zabiegach i urazach oraz produkty uciskowe walczące z niewydolnością żył kończyn dolnych.

Sortuj według

Wyroby ortopedyczne marki Pani Teresa

Produkty ortopedyczne od firmy Pani Teresa wspierają rehabilitację po urazach i zabiegach. Pomagają szybciej wrócić do pełnej sprawności. Wśród dostępnych produktów znajdują się pasy brzuszne, kołnierze oraz rozmaite opaski elastyczne stabilizujące stawy. Wyroby zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla skóry oraz efektywnie chroniących określone partie ciała. Zadaniem produktów ortopedycznych Pani Teresa jest zapewnianie podparcia i stabilizacji. Szczególne miejsce w ofercie marki zajmują pasy brzuszne w różnych rozmiarach.

  • Pas Brzuszny Pani Teresa zaleca się stosować po operacjach jamy brzusznej. Ułatwia on bezpieczne podnoszenie się i poruszanie. Od zewnątrz wspiera działanie mięśni brzucha i zapobiega opuszczaniu trzewi. Pas Pani Teresa ogranicza ryzyko wystąpienia pooperacyjnej przepukliny i powiększania się istniejących przepuklin,
  • Dla kobiet, które urodziły dziecko siłami natury albo po zabiegu cesarskiego cięcia polecany jest specjalny, opracowany przez markę Pani Teresa Poporodowy Pas Brzuszny. Chroni on ranę pooperacyjną i łagodzi ból, a zarazem zapewnia poczucie komfortu. Poporodowy pas brzuszny Pani Teresa przyspiesza regenerację skóry brzucha, zmniejsza ryzyko rozejścia kresy białej i powstania przepukliny pooperacyjnej,
  • Pani Teresa – produkty kompresyjne.

Pończochy, podkolanówki i rajstopy Pani Teresa wspierają krążenie krwi w nogach. Wywierają stopniowy, zróżnicowany ucisk na kończyny dolne, co zapobiega żylakom oraz wspiera ich leczenie. Dostępne są warianty z odkrytymi, jak i zakrytymi palcami. Sprawdź, jakie produkty marki Pani Teresa znajdują się w ofercie producenta!