Puressentiel S.O.S Wszawica, spray, 75 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

30,49

O produkcie: Puressentiel S.O.S Wszawica, spray, 75 ml

100017543

Opis

Puressentiel S.O.S Wszawica to produkt stanowiący uzupełnienie kuracji zapobiegającej wszawicy.

Właściwości

Puressentiel S.O.S. Wszawica to produkt kosmetyczny, na bazie olejków eterycznych, idealny do codziennej profilaktyki. Zapobiega wszawicy poprzez tworzenie nieprzyjaznego środowiska dla wszy. Jego naturalna formuła łączy w sobie: olejki eteryczne (lawendynę i lawendę) o właściwościach łagodzących i kojących skórę głowy, wodę kwiatowa z lawendy pochodzącej z upraw ekologicznych, która oczyszcza skórę głowy i ocet jabłkowy o właściwościach rewitalizujących włókna kapilarne. Praktyczny i łatwy w użyciu roztwór w sprayu pozostawia na włosach świeży i przyjemny zapach. Środek odstraszający, który można stosować codzienne, nie niszczy i nie przetłuszcza włosów.

Skład INCI

alcohol, aqua, lavandula angustifolia flower water, extract of lemon eucalyptus, lavandula hybrida oil, citronellol, lavandula angustifolia oil, acetum, citric acid, potassium sorbate, sodium benzoate, linalool, limonene, geraniol, coumarin

Jak stosować

W okresie zakażenia wszawicą należy stosować produkt raz dziennie, najlepiej rano w celu zapewnienia optymalnej ochrony. Spryskać włosy 5-7 razy ( 0,9 do 1,26 ml) skupiając się na wrażliwych miejscach ( kark, za uszami).
Nie spłukiwać. Nie wcierać. Pozostawić do naturalnego wyschnięcia.
Po użyciu umyć ręce.
Chronić oczy podczas aplikacji.

Przeznaczenie

To produkt stanowiący uzupełnienie kuracji zapobiegającej wszawicy. Może być stosowany u osób dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia.

Pojemność

Objętość netto: 75 ml

Uwagi

Nie zawiera syntetycznego zapachu oraz propelentu.

Producent

A&D Pharma Poland Sp z o.o.
Aleje Jerozolimskie 146 D
02-305 Warszawa

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.