Silveran, spray na gardło, 30 ml

Wyrób medyczny w spray'u na ból gardła z olejkiem eukaliptusowym.

Dostępny
19,79

Klienci kupili również

O produkcie: Silveran, spray na gardło, 30 ml

100015673

Opis

Wyrób medyczny SILVERAN Spray na gardło to preparat, który wspomaga leczenie i łagodzi stany zapalne gardła, spowodowane przez infekcje bakteryjne i wirusowe.

Właściwości

Formuła wyrobu medycznego Silveran zawiera starannie dobrane składniki pomocne w łagodzeniu dolegliwości związanych ze stanami zapalnymi gardła. W preparacie znajduje się gliceryna, olejek eukaliptusowy i wyciąg z porostu islandzkiego. Skład produktu Silveran wzbogacono o opatentowane srebro aXonnite. Jest to składnik, który wykorzystuje właściwości srebra na poziomie atomowym i molekularnym. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej metodzie pozyskiwania niejonowych nanocząstek aXonnite metali szlachetnych i półszlachetnych. Technologia ta umożliwia rozbicie w warunkach laboratoryjnych czystego metalu na cząstki o rozmiarach od kilku do kilkunastu nanometrów.

  • Gliceryna wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, dzięki zdolności do wiązania wody.
  • Olejek eukaliptusowy ma właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.
  • Porost islandzki jest źródłem polisacharydów śluzowych, które pomagają łagodzić podrażnienie śluzówki i chronią ją przed bakteriami. Przyczyniają się do zachowania odpowiedniego nawilżenia i przywrócenia prawidłowych funkcji śluzówki, gardła, krtani i strun głosowych.
  • Srebro aXonnite to nanocząsteczki srebra o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych.

Jak działa Silveran?

Składniki zawarte w wyrobie medycznym wspomagają leczenie i łagodzenie stanów zapalnych gardła spowodowanych przez infekcje bakteryjne i wirusowe. Zapewniają ochronę śluzówki jamy ustnej. Tworzą na błonie śluzowej film ochronny, zabezpieczając przed dalszym rozwojem patogennych mikroorganizmów. Jednocześniełagodzą objawy zapalenia — ból i pieczenie.

Jak stosować Silveran?

Wyrób medyczny aplikuj doustnie. Kieruj dysze aplikatora na wybrany obszar w jamie ustnej lub w gardle.

Jak często stosować Silveran?

Stosuj 3-4 porcje, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Kiedy stosować Silveran?

Możesz stosować wyrób medyczny wspomagająco w leczeniu zapalenia błony śluzowej gardła, zapalenia błony śluzowej jamy ustnej oraz w stanach zapalnych dziąseł i po zabiegach dentystycznych.


Skład

Woda, gliceryna, izomalt, ksylitol, polisorbat 20, olejek eukaliptusowy, ekstrakt z porostu islandzkiego, srebro aXonnite®

Waga

Masa/objętość netto: 30 ml

Dystrybutor

ZAKŁ. FARM. COLFARM S.A.

Producent

COLFARM
Wojska Polskiego 3
Mielec

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.