Sylveco Betuleco, zawiesina, 110 ml

Marka: SYLVECO

Zawiesina zawierająca ekstrakt z kory brzozy, do skóry trądzikowej.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

67,28

Klienci kupili również

Suplement diety kapsułkach doustnych z witaminą D3 w dawce 2000 j.
Wyrób medyczny w postaci jałowego bandażu hydrofilowego 6 cm x 5 m.
Suplement diety, zawiera wit. C, która wpływa na redukcję zmęczenia.

O produkcie: Sylveco Betuleco, zawiesina, 110 ml

100020500

Opis

Sylveco Betuleco zawiesina - jest preparatem zawierającym 2% ekstraktu z kory brzozy (w postaci betuliny) o działaniu przyspieszającym regenerację skóry. Może być stosowany do przemywania skóry trądzikowej, łojotokowej, a także z występującymi zmianami o podłożu alergicznym i niealergicznym.

Właściwości

Preparat Sylveco Betuleco zawiera 2% wyciągu z kory brzozy — jednego z najbardziej popularnych gatunków drzew rosnących na terenach miejskich, leśnych i górskich w Azji i Europie. Powszechność brzozy wynika prawdopodobnie z jej łatwości do przystosowywania się do otaczającego ją środowiska oraz niskich wymagań glebowych. Roślina ta wyróżnia się charakterystycznym, białym kolorem kory, za który odpowiada m.in. betulina. W wyciągu z kory brzozy znajdują się również inne związki terpenowe takie jak np. kwas betulinowy, flawonoidy, kwasy fenolowe, salicylan metylu czy krezol. Substancje te wykazują właściwości przeciwdrobnoustrojowe i immunostymulujące.

Wyciąg z kory brzozy wykorzystywano w medycynie ludowej od wielu lat w celu łagodzenia objawów różnego rodzaju chorób skóry. Surowiec stosowano m.in. jako środek na wysypki, infekcje czy stany zapalne. Rdzenni Amerykanie używali ekstraktu brzozowego także przy dolegliwościach ze strony układu limfatycznego czy gruźlicy. Preparat znajduje się w opakowaniu przeznaczonym do recyklingu lub odzysku energetycznego.

Jak działa Sylveco Betuleco?

Wyciąg z brzozy zawarty w preparacie Sylveco Betuleco przyspiesza regenerację skóry. Ma też właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Przy stosowaniu na skórę głowy stymuluje cebulki do wzrostu i sprawia, że włosy stają się mocniejsze, gęstsze i bardziej odżywione.

Kiedy stosować Sylveco Betuleco?

Preparat możesz wykorzystać do przemywania skóry trądzikowej, łojotokowej czy dotkniętej zmianami o podłożu alergicznym i niealergicznym. Ponadto produkt zaleca się stosować w celu wzmocnienia struktury osłabionych i wypadających włosów lub przy łupieżu łojotokowym.

Jak długo można stosować Sylveco Betuleco?

Produkt możesz stosować przez dowolnie długi okres. Po otwarciu zużyj w ciągu 6 miesięcy.

Czy stosowanie Sylveco Betuleco w ciąży jest bezpieczne?

Nie ma informacji co do bezpieczeństwa użycia produktu przez kobiety w ciąży. W razie wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem.


Skład INCI

Aqua, Alcohol, Betulin.

Jak stosować

Preparat nanieść na skórę za pomocą nasączonego wacika lub gazy. W skórę głowy wcierać preparat rozcieńczony z przegotowaną wodą w stosunku 1:10.

Przeznaczenie

pielęgnacja skóry i włosów

Ostrzeżenia

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Pojemność

objętość netto: 110 ml

Producent

SYLVECO Radosław Piela
Łąka 260F
36-004 Łąka k/Rzeszowa

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.