Witamina C 250 mg Dr. Max, suplement diety, 50 tabletek

Suplement diety, zawiera wit. C, która wpływa na redukcję zmęczenia.

Dostępny
6,74

O produkcie: Witamina C 250 mg Dr. Max, suplement diety, 50 tabletek

100021911

Opis

Suplement diety zawierający witaminę C w dawce 250 mg.

Właściwości

Produkt zawiera witaminę C, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i układu nerwowego. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstek , naczyń krwionośnych, skóry, dziąseł i zębów. Witamina C pomaga również w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

Tabela

Każda tabletka zawiera: Zawartość
w 1 tabletce
% RWS*
w 1 tabletce
Witamina C 250 mg 312,5
*RWS - referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: Kwas L – askorbinowy, substancja zagęszczająca (celuloza), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), składniki otoczki [stabilizator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazaurująca (alkohol poliwinylowy)], stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), regulator kwasowości (kwas winowy).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.Nie stosować u osób mających predyspozycje  do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.


Waga

Masa netto: 15,2 g netto

Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.