Tena Pants Proskin Super, majtki chłonne, rozmiar L, 100-135 cm, 30 sztuk

Marka: TENA

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

83,38
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100018223

Majtki chłonne Tena Pants Super to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 7/8).

Producent

Essity Poland Sp. z o.o

Przeznaczenie

 Średnie i ciężkie nietrzymaniu moczu.

Jak stosować

Tena Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję.

Właściwości

Majtki chłonne TENA Pants Super to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 7/8). TENA Pants Super przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu,. TENA Pants dzięki systemom Feel Dry i Odour Neutralizer zapewniają suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach. TENA Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję. Majtki chłonne TENA dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.