TENA

  (114)

TENA to szwedzka marka wchodząca w skład koncernu Essity. Grupa Essity jest uznanym producentem w sektorze higieny. TENA od 50 lat oferuje gamę produktów dla osób borykających się z nietrzymanie moczu. Proponowane artykuły pomagają utrzymać czystość i świeżość.

Sortuj według

TENA – produkty dla osób nietrzymających moczu

Problem nietrzymania moczu jest powszechny, cierpią na niego osoby w różnym wieku, bez względu na stan zdrowia. Z myślą o wszystkich narzekających na tę dolegliwość, marka TENA opracowała produkty higieniczne dostosowane do rozmaitych oczekiwań użytkowników. Produkty TENA Lady oferowane są kobietom, natomiast linia TENA Men jest odpowiedzią na potrzeby mężczyzn, którzy mają problem z nietrzymaniem moczu. Osoby zmagające się z tą dolegliwością, szukają dyskretnej ochrony – taką oferują wkładki, podpaski czy chłonne majtki. W ostatnich latach jednym z rozwiązań dla kobiet są także TENA Lady pieluchomajtki. Co ważne, produkty TENA zróżnicowane są pod kątem skali nietrzymania moczu na stopień lekki, średni i wysoki. Oznacza to, że każdy może dobrać najlepsze środki higieniczne dla siebie.

Podpaski i wkładki TENA

Przyczyn nietrzymania moczu jest wiele, u kobiet może to być powiązane z ciążą lub menopauzą. Inne osoby mogą mieć ten problem z powodów neurologicznych. U kolejnych nietrzymanie moczu związane jest z różnego rodzaju chorobami. W takich sytuacjach zachowanie higieny wymaga szczególnej uwagi. Produkty TENA pozwalają cieszyć się komfortem w tego rodzaju okolicznościach. Podpaski TENA kontrolują nieprzyjemny zapach i wchłaniają wilgoć. W ten sposób znika dyskomfort i obawa przed zawstydzeniem w sytuacjach towarzyskich.

Podpaski lub wkładki powodują uczucie suchości dzięki specjalnemu wkładowi. Produkty na nietrzymanie moczu mają różną chłonność, która oznaczona jest na opakowaniu graficznie za pomocą kropelek. Im ich więcej, tym wybrany produkt jest bardziej chłonny. Artykuły higieniczne odpowiadają na potrzeby różnych użytkowników. Cienka wkładka TENA zapobiega przeciekaniu przy stosunkowo niewielkim nietrzymaniu moczu. TENA Lady Extra podpaski specjalistyczne to rozwiązanie, które ma zapewnić komfort i dyskrecję osobom, które potrzebują większej ochrony na dłuższy czas. Specjalistyczne wkładki i podpaski na nietrzymanie moczu mają wyjątkowe kształty, które dopasowują się do konturów ciała, co wpływa na wygodę ich użytkowania.

TENA Lady Pants – chłonna bielizna dla kobiet

Kolejnym rozwiązaniem na nietrzymanie moczu, które ma zapewnić dyskrecję i ochronę, są majtki TENA Lady. Brzoskwiniowy kolor, przylegający do ciała materiał i chłonny wkład pozwolą uniknąć przykrych sytuacji. Co więcej, majtki chłonne TENA są wykonane z miękkiego, oddychającego tworzywa. Pieluchomajtki TENA mają wysoki stan. Są delikatne dla skóry. Pozwalają zachować higienę i suchość podczas różnych aktywności.

Produkty z linii TENA Lady Pants zakłada się w taki sam sposób, co zwykłą bieliznę, dyskretnie pod ubranie. Na jakie artykuły warto się zdecydować? TENA pieluchomajtki to bielizna, którą można stosować zarówno w dzień, jak i w nocy. Produkty TENA dzielą się na trzy rodzaje (wkładki, podpaski, bielizna), z których każdy ma za zadanie chronić przed nieprzyjemnymi sytuacjami zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem marki na naszej stronie. Co ważne, produkty TENA mają przystępną cenę, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla każdego. Porównaj właściwości pieluchomajtek, wkładek i podpasek. Zobacz, jakie wyroby marki TENA oferuje marka i wybierz produkty, by lepiej radzić sobie ze wstydliwym problemem!