Test owulacyjny Dr.Max, 7 sztuk

Marka: DR.MAX
Dostępny
16,99
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100019521

Ovulation Test to szybki test owulacyjny do samodzielnego testowania. Służy do szybkiego, wizualnego i ilościowego oznaczania ludzkiego hormonu luteinizującego (LH) w próbce moczu. Pomaga określić termin owulacji.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Core Technology Co., Ltd. Room 100, Building C, No. 29 Life Park Rd., Changping District, 102206 Beijing China.

Jak stosować

Pasek testujący i próbka moczu powinny przed testem znajdować się w temperaturze pokojowej (15–30 °C). Przed otwarciem opakowania testu należy być przygotowanym do jego przeprowadzenia.
• Pasek wyjąć z opakowania bezpośrednio przed użyciem.
• Zanurzyć pasek w próbce moczu zgodnie z kierunkiem strzałki na okres co najmniej 5 sekund. Nie zanurzać ponad linię „MAX“.
• Wyjąć pasek z próbki moczu i położyć na czyste, równe i nienasiąkliwe podłoże lub zostawić pasek testowy w próbce moczu, jeśli nie jest zanurzony ponad linię „MAX“.
• Poczekać na pojawienie się różowego prążka. Wynik odczytać w przeciągu 3-10 minut. Po upływie 15 minut wyniku nie należy już odczytywać.

drmaxBrand

3477

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.