Tymianek i Podbiał, suplement diety, 24 pastylko do ssania

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

12,80
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100016596

Właściwości

Tymianek przynosi ulgę przy podrażnieniu gardła i krtani oraz ma łagodzący efekt na struny głosowe. Podbiał wpływa pozytywnie na drogi oddechowe i działa wspomagająco przy kaszlu.

Skład

Składniki: substancja słodząca: cukier biały, syrop glukozowy; wyciąg gęsty z tymianku, wyciąg gęsty z podbiału; woda.

Jak stosować

Do ssania

Dzienne spożycie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: powoli ssać tabletkę w jamie ustnej. Stosować 1 tabletkę co 2-3 godziny, do 6 tabletek na dobę.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

Producent

Perrigo

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.