Verbascon kids, suplement diety, 10 saszetek

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Verbascon kids, suplement diety, 10 saszetek

100007965

Opis

Suplement diety do stosowania przy kaszlu, w bólu gardła, przy przeziębieniu.

Właściwości

Kompozycja preparatu oparta jest o działanie naturalnych składników takich jak kwiat bzu czarnego, który pomaga łagodzić przeziębienie oraz pelargonii afrykańskiej, która pomaga naturalnie łagodzić problemy układu oddechowego takie jak kaszel i dolegliwości gardła. Zalecany dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych.Może być stosowany przez diabetyków.

Tabela

Zawartość witamin, składników mineralnych i innych składników aktywnych w zalecanej dziennej porcji - 2 saszetki (% realizacji zalecanego dziennego spożycia):

Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides) 40 mg Ekstrakt z kwiatu czarnego bzu (Sambucus nigra) 40 mg Ekstrakt z kwiatu dziewanny (Yerbascum thopsus) 40 mg Ekstrakt z kwiatu lipy (Tilia cordata) 40 mg Witamina C 80 mg (100%) Cynk 10 mg (100%)Skład

maltodekstryna; substancja wypełniająca: sorbitol; regulator kwasowości: kwas jabłkowy; proszek buraczany; aromaty; kwas L-askorbinowy; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; ekstrakt z pelargonii afrykańskiej; ekstrakt z kwiatu czarnego bzu; ekstrakt z kwiatu dziewanny; ekstrakt z kwiatu lipy; substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe; tlenek cynku.

Jak stosować

Zawartość saszetki rozpuścić w 100 ml ciepłej wody. Zaleca się spożywać 2 saszetki dziennie.

Dzienne spożycie

Zawartość saszetki rozpuścić w 100 ml ciepłej wody. Zaleca się spożywać dwie saszetki dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

Waga

50 g

Producent

POLSKI LEK Chopina 1034-100 Wadowice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.