Vitammy Ruby, szczoteczka soniczna, 1 sztuka

Marka: VITAMMY

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Vitammy Ruby, szczoteczka soniczna, 1 sztuka

100018708

Opis

Mała, przenośna szczoteczka Ruby, która dociera do wszelkich zakamarków między zębowych.

Właściwości

Mała, przenośna szczoteczka Ruby dociera do wszelkich zakamarków między zębowych. Zabezpieczona skuwką, która chroni szczoteczkę przed zabrudzeniem. Miej ją zawsze przy sobie - w domu i w podróży. Dzięki małym rozmiarom zmieści się w każdej torebce, zajmując znikomą ilość miejsca. Jeśli nosisz aparat ortodontyczny wiesz że szczotkę musisz mieć zawsze przy sobie. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i ochronnej skuwce ta szczoteczka jest stworzona dla Ciebie.

26.000 wibracji na minutę. Szczoteczka soniczna delikatnie usuwa zabrudzenia i przebarwienia z powierzchni zębów za pomocą ruchu wymiatająco – pulsującego. Dzięki temu nie uszkadza się szkliwo i nie dochodzi do recesji dziąseł. Codzienne stosowanie tego rodzaju produktu będzie skutkowało stopniowym wybielaniem się ścianek zębów i usuwaniem przebarwień.

Wodoodporna - IPX6 oznacza że nie ma żadnych obaw o zepsucie urządzenia przy stosowaniu go pod prysznicem i płukanie pod strumieniem wody.
Wydajna - zasilana tylko jedną baterią AAA (w zestawie). Baterię można dokupić w podróży i dalej cieszyć się białym uśmiechem bez pamiętania o ładowaniu.
Spokój - Długi czas działania na jednej baterii i 2 końcówki w zestawie.
Dwa tryby pracy - szybki i delikatny dla różnych potrzeb użytkownika.


Producent

Vitammy

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu