Vitammy

  (57)

Vitammy produkuje urządzenia dla osób chorych i tych, które chcą zmniejszyć ryzyko wystąpienia konkretnych schorzeń. Marka skupia się na produktach poprawiających komfort życia i ułatwiających dbanie o zdrowie. Obecnie Vitammy oferuje kilkadziesiąt modeli urządzeń okołomedycznych.

Sortuj według

Akcesoria medyczne Vitammy dla dzieci i dorosłych

Vitammy ma w swojej oferty pulsoksymetry, wagi łazienkowe i dietetyczne, poduszki elektryczne, elektrostymulatory, termometry, szczoteczki soniczne, irygatory i wiele innych drobnych urządzeń okołomedycznych. Marka przygotowała także wyroby dla dzieci. To m.in. nebulizatory w kształcie kolorowych zwierzątek i szczoteczki soniczne, które powstały we współpracy z popularnym kanałem z bajkami – Mini Mini. Produkty te ozdobiono wielobarwnymi grafikami. Mają mniejsze rozmiary niż modele dla dorosłych. Marka oferuje też wymienne końcówki do szczoteczki Vittamy Symphony.

W większości produkty Vitammy służą do użytku domowego. Pomagają w terapiach, np. płuc i oskrzeli, a także mogą być wykorzystywane w celach profilaktycznych. Wszystkie wyroby Vitammy mają certyfikat CE, potwierdzający ich zgodność z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Marka oferuje też produkty medyczne, w tym nebulizatory i akcesoria do urządzeń pomiarowych.

Urządzenia Vitammy wyposażone w innowacyjne technologie

W sprzęcie medycznym Vitammy zastosowano innowacyjne rozwiązania. W przypadku elektrostymulatorów dla osób aktywnych jest to np. 16 poziomów intensywności. To urządzenia łatwe w obsłudze, o niewielkich rozmiarach. Irygatory Vitammy wyposażono natomiast w technologię, która pozwala na pracę z ultra wysokim ciśnieniem 620 kPa. Produkty te można stosować pod dowolnym kątem, układając rękę w naturalny sposób. Wyniki przedstawiane przez urządzenia pomiarowe Vitammy dostępne w Dr. Max są zgodne ze wskaźnikami Światowej Organizacji Zdrowia.

W ofercie marki znaleźć można m.in. produkty dla cukrzyków. Ułatwiają kontrolę ilości spożywanych węglowodanów. Wagi dla diabetyków mają wgrane tabele wymienników węglowodanowych i 999 produktów spożywczych. To urządzenia niewielkie, które można zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Ceny produktów Vitammy różnią się w zależności od ich przeznaczenia i zaawansowania technicznego.