Witamina D3 Forte Natural 2000 IU, suplement diety, 30 ml

Suplement diety z cholekalcyferolem identycznym z naturalną witaminą D.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,09

O produkcie: Witamina D3 Forte Natural 2000 IU, suplement diety, 30 ml

100021753

Opis

Witamina D3 Forte Natural 2000 IU to suplement diety zwierający chole-kalcyferol w dawce 2000 jednostek międzynarodowych. Cholekalcyferolzawarty w produkcie jest identyczny z witaminą D wytwarzaną w ludzkimorganizmie. D3 Forte Natural 2000 IU stosuje się w profilaktyce niedobo-rów witaminy D3 (szczególnie od października do maja) czy osteopo-rozy. Suplement diety jest przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci wwieku powyżej 11 lat o prawidłowej masie ciała.


Właściwości

D3 Forte Natural 2000 IU dostarcza witaminę D, która odpowiada za wchłanianie wapnia z jelit oraz ogranicza wydalanie go z moczem, wspierając budowę kośćca.


Skład

Składniki: substancją czynną jest cholekalcyferol.1 kropla zawiera 50 mikrogramów cholekalcyferolu równoważnego 2000IU witaminy D.IU - jednostki międzynarodowe.Substancje wypełniające: oliwa z oliwek, olej słonecznikowy.Przeciwutleniacz: witamina E ( octan - d-alfa tokoferylu).


Jak stosować

Suplement diety D3 Forte Natural najlepiej stosować podczas głównego posiłku.


Przeznaczenie

D3 Forte Natural 2000 IU stosuje się w celu dostarczenia do organizmu witaminy D. Jest ona podawana w profilaktyce krzywicy i osteomalacji. Wskazaniem do zastosowania jest również zapobieganie stanom zwią-zanym z niedoborem witaminy D u dorosłych z prawidłową masą ciała oraz po konsultacji z lekarzem u kobiet w ciąży lub planujących ją, jak również w okresie laktacji. D3 Forte Natural podaje się dzieciom i mło-dzieży z prawidłową masą ciała w wieku 11 lat i powyżej w profilaktyce niedoboru witaminy D. Produkt można również stosować jako środek wspomagający leczenie osteoporozy u dorosłych.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników.Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zróżnicowany tryb życia.D3 Forte Natural 2000 IU najlepiej przyjmować razem z głównym posiłkiem w celu ułatwienia wchłaniania witaminy D.Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje przyjmować, w tym również o tych, które wydawane są bez recepty.

Nie stosować leku u osób z uczuleniem na cholekalcyferol lub którykol-wiek z pozostałych składników leku. Przeciwwskazaniami do przyjmowa-nia D3 Forte Natural 2000 IU są: hiperkalecmia, hiperkalcuira; ciężka niewydolność nerek, kamienie na nerkach; hiprewitaminoza witaminy D.


Producent

AQI PHARM

Al. Wojciecha Korfantego 13840-001

Katowice NIP: 954-245-19-10


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.