Dr. Jacob's Witamina D3K2, suplement diety, krople doustne, 20 ml

Suplement diety, krople doustne z witaminami D3 i K2, wegetariańskie.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

49,82

O produkcie: Dr. Jacob's Witamina D3K2, suplement diety, krople doustne, 20 ml

100009432

Opis

Wysokiej jakości witaminy D3 i K2 (MenaQ-7,MK-7, menachinon-7) rozpuszczone w ekologicznym, hypoalergicznym oleju słonecznikowym.


Właściwości

Witamina K2 Dr. Jacob's jest szczególna, gdyż uzyskujemy ją z olejków eterycznych w procesie syntezy organicznej. To zapewnia najwyższą ilość czystego menachinonu-7 (MK-7), jego świetną przyswajalność oraz bioaktywność oraz brak zanieczyszczeń GMO (więcej na końcu opisu).

Produkt wegetariański.

Połączenie bardzo istotnych dla zdrowia witamin. Ich ilość i proporcje są dobrane tak, aby nie tylko prawidłowo przyswajać wapń, ale i aby trafił on w organizmie tam, gdzie powinien, np. do kości, a nie do ścianek naczyń krwionośnych. Produkt łatwoprzyswajalny: witaminy D i K już rozpuszczone w wysokiej jakości, hypoalergicznym oleju słonecznikowym.


Tabela

Jedna kropla Witaminy D3K2 zawiera:
20 μg (800 IU) witaminy D3
20 μg witaminy K2 (menachinon-7).

Skład

Składniki: olej słonecznikowy bogaty w kwas oleinowy (94%), przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli (naturalna witamina E), cholekalcyferol (witamina D3), witamina K2 (all-trans menachinon7)

Jak stosować

Podać na łyżeczce lub zakroplić do jamy ustnej i rozprowadzić po niej językiem.

Dzienne spożycie

Osoby dorosłe, w szczególności otyłe (BMI 30+ kg/m2): 2 krople;
Osoby dorosłe w szczególności kobiety w ciąży i karmiące, osoby pracujące w nocy, z ciemną karnacją skóry, dzieci otyłe (BMI pow. 90 percentyla dla lokalnej populacji): 2 krople;
Dzieci od 18 miesiąca życia do 15 roku życia: 1 kropla;
Dzieci od 1 do 18 miesiąca życia oraz wcześniaki (po konsultacji ze lekarzem): 1 kropla.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe (antagonistów witaminy K jak antykoagulant typu kumaryny) powinny skonsultować przyjmowanie produktu z lekarzem!

Waga

20 ml

Producent

Dr.Jacobs+Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.