Qmed Wkładki ortopedyczne supinujące stęp i unoszące łuk poprzeczny, 1 szt.

Dostępny
42,28

O produkcie

100051244

Qmed Wkładki ortopedyczne supinujące stęp i unoszące łuk poprzeczny, 1 szt. pozwalają skorygować wady stóp i poprawić sposób chodzenia, korzystnie wpływając na cały aparat ruchu. Odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Właściwości

  • Do korygowania płaskostopia poprzecznego i podłużnego.
  • Redukują ryzyko wystąpienia haluksów.
  • Poprawiają postawę całego ciała.
  • Dobrze dopasowują się do większości obuwia.
  • Dostępne w różnych rozmiarach.
  • Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
  • Wspierają prawidłowe ułożenie stóp.
  • Są miękkie i odpowiednio wyprofilowane.

Wkładki ortopedyczne supinujące stęp i unoszące łuk poprzeczny pomagają zadbać nie tylko o wygląd ciała związany z prawidłową postawą, ale też o sprawność i zdrowie układu ruchu. Właściwe podparcie dla stóp zmniejsza ryzyko późniejszych zwyrodnień oraz dolegliwości bólowych. Ten model został stworzony z myślą o osobach z nadmierną rotacją zewnętrzną stóp. Może być stosowany w każdym wieku, a dostępność różnych rozmiarów wkładek pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do potrzeb danej osoby.

Dodatkową zaletę stanowi też możliwość ich przycinania nożyczkami. Powstały z materiałów o różnych stopniach sprężystości, a odpowiedni sposób wyprofilowania ułatwia prawidłowe ustawienie kończyn dolnych. Są odporne na odkształcenia i uszkodzenia, co znacznie wydłuża ich żywotność. Mikro perforacje na powierzchni wkładek zapewniają odpowiednią wentylację, ograniczając w ten sposób problem potliwości stóp. Z łatwością można je dopasować do każdego rodzaju obuwia.

Skład

Pianka perforowana PE, włóknina obuwnicza kalandrowana, komponent TPU

Przeznaczenie

Koślawość pięty.

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.