Accu-Chek Performa Nano, glukometr z nakłuwaczem, 1 szt.

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Accu-Chek Performa Nano, glukometr z nakłuwaczem, 1 szt.

100007167

Opis

Glukometr.

Właściwości

Glukometr Accu-Chek Performa Nano pozwala na szybką kontrolę poziomu cukru we krwi. To sprzęt niezbędny diabetykom, którzy muszą regularnie sprawdzać glikemię – np. po zjedzeniu posiłku czy w przypadku pogorszenia samopoczucia. Jest to urządzenie od renomowanego producenta Roche Diabetes Care, które stworzono z myślą zarówno o precyzji wykonywanych pomiarów, jak i jak największej wygodzie jego użytkowników.

  • Glukometr ma duży, podświetlany wyświetlacz. Dlatego wyniki są zawsze doskonale widoczne i czytelne, co wpływa na komfort korzystania z urządzenia.
  • Jest to szybki, nowoczesny sprzęt dla diabetyków. Wynik pomiaru jest widoczny po zaledwie 5 s od zaaplikowania krwi na test paskowy.
  • Accu-Chek Performa Nano jest wygodny w użytkowaniu i funkcjonalny. Użytkownik ma możliwość zaprogramowania aż 4 przypomnień o konieczności wykonania pomiaru cukru we krwi. Urządzenie to znajduje się też w etui, w którym można przechowywać glukometr także wtedy, gdy ma być wykorzystywany poza domem.
  • Aby dokonać pomiaru glikemii za pomocą tego urządzenia, potrzebna jest kropla krwi o objętości zaledwie 0,6 µl. Oznacza to, że nie trzeba mocno nakłuwać palca, pobierać dużej ilości materiału do badania, co dla niektórych osób jest sporym dyskomfortem.
  • Accu-Chek Performa Nano, mimo swoich możliwości, ma niewielkie wymiary. Dzięki temu nie zajmie wiele miejsca w torebce, plecaku, kieszeni – można mieć go zawsze przy sobie.

Glukometr to sprzęt medyczny przeznaczony do użytku domowego. Służy do kontrolowania stężenia glukozy w świeżej krwi żylnej, tętniczej, pobranej od noworodka lub w pełnej krwi. W pamięci Accu-Chek Performa Nano można przechowywać do aż 500 wyników pomiarów lub 20 wyników testów kontrolnych. Ułatwia to porównywanie danych na temat stężenia cukru w krwi na przestrzeni czasu. Tego typu sprzęt i akcesoria medyczne do domowego użytku dają diabetykom możliwość regularnego i wygodnego kontrolowania stanu zdrowia.

Jakie paski do Accu-Chek Performa Nano?

Do tego glukometru pasują jedynie paski testowe Accu-Chcek Performa. Korzystanie z pasków innej marki może spowodować zafałszowanie wyniku pomiaru.

Jak uruchomić Glukometr Accu-Chek Performa Nano?

Aby urządzenie mogło działać, muszą znajdować się w nim 2 baterie CR 2032 – są one dołączone do produktu. Aby móc uruchomić glukometr Accu-Chek Performa Nano, wystarczy wsunąć do niego pasek testowy. Wynik pojawi się na wyświetlaczu po umieszczeniu w polu testowym kropli krwi.


Jak stosować

  1. Włożyć test paskowy do glukometru; glukometr włączy się automatycznie.
  2. Nałożyć próbkę krwi na żółte okienko absorbcyjne. Wystarczy jedna niewielka kropla krwi.
  3. Po około 5 sekundach na czytelnym wyświetlaczu pojawi się wynik.

Producent

Roche Diabetes Care GmbH

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.