Accu-Chek

  (8)

Accu-Chek to marka należąca do firmy Roche, będącej światowym liderem w produkcji sprzętu do monitorowania poziomu cukru we krwi. Przedsiębiorstwo ma ponad 40-letnie doświadczenie w branży. Firma kieruje swoje produkty do osób chorych na cukrzycę.

Sortuj według

  Akcesoria Accu-Chek dla cukrzyków

  • Marka Accu-Chek ma w swojej ofercie zestawy infuzyjne, dreny, igły, nakłuwacze, pompy insulinowe, glukometry, pojemniki na insulinę czy zatyczki. Urządzenia te pozwalają na określenie poziomu glikemii w różnych warunkach w zalewie kilka sekund. Wyniki są obrazowane w 9-stopniowej skali, dzięki czemu użytkownik od razu wie, czy ilość glukozy mieści się w normie,
  • Urządzenia do pomiaru poziomu glukozy we krwi Accu-Chek są zgodne z normą EN ISO 15197:2015. Określa ona dokładność prezentowanych wyników. Niektóre modele urządzeń wyposażono w technologię Clixmotion®, która zapewnia precyzyjną kontrolę ruchu lancetu. Igły w glukometrach marki Accu-Chek są niewidoczne – nie można dotknąć ich przez przypadek. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania ze sprzętu,
  • Glukometry Accu-Chek w Dr. Max mają bębenki, w których można przechowywać kilka zapasowych lancetów i igieł. Takie rozwiązanie zastosowano m.in. w modelu Accu-Check Active glukometr. Nakłucia wykonywane z wykorzystaniem załączonych igieł są prawie bezbolesne i higieniczne. Producent oferuje też wymienne, jednorazowe lancety. Ceny takich produktów od Accu-Chek różnią się w zależności od zawartości opakowania i modelu igieł.

  Aplikacja mobilna od Accu-Chek

  Marka stworzyła własną aplikację mobilną dla diabetyków – mySugar. Pozwala ona na kompleksowe zarządzanie danymi o poziomie cukru we krwi. Nad stworzeniem aplikacji pracowały osoby chore na cukrzycę. System pozwala na przechowywanie informacji o pomiarach glikemii, dawkach insuliny, posiłkach, aktywności fizycznej i innych parametrach zdrowotnych ważnych dla diabetyków.

  Aplikację mobilną można połączyć z glukometrem Accu-Chek Instant i innym sprzętem medycznym marki Accu-Check. W ten sposób możliwe jest uzyskanie dostępu do wersji PRO bez dodatkowych opłat. Aplikacja pozwala na zapisywanie zdjęć posiłków, korzystanie z kalkulatora Bolusa i tworzenie statystyk oraz raportów. Niektóre urządzenia tej marki działają w technologii bezprzewodowej Bluetooth.