Acidolac Junior, suplement diety, 20 misio-tabletek o smaku truskawkowym

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

28,92

O produkcie

100000061

Acidolac® Junior to preparat łączący w składzie szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus acidophilus NCFM i Bifidobacterium lactis HN019 oraz fruktooligosacharydy (FOS).
Smak truskawkowy.

Właściwości

Acidolac® Junior to preparat łączący w składzie szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus acidophilus NCFM i Bifidobacterium lactis HN019 oraz fruktooligosacharydy (FOS).
Smak truskawkowy.

Skład

Substancja słodząca - maltitol, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, truktooligosacharydy (FOS), emulgator - lecytyny, liofilizowany szczep bakterii Lactobacillus acidophilus NCFM, liofilizowany szczep bakterii Bifidobacterium lactis HN019, przeciwutleniacze - mieszanina tokoferoli, palmitynian askorbylu, naturalny aromat truskawkowy
Połączenie składników ułatwia zasiedlanie jelita przez bakterie i wydłuża czas ich przeżycia.

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Dzieci powyżej 3. roku życia i dorośli: 1 tabletka dwa razy dziennie w trakcie kuracji antybiotykowej oraz 2-3 tygodnie po jej zakończeniu lub indywidualnie według wskazań lekarza.

Przeznaczenie

Przeznaczony do stosowania u dzieci powyżej 3. roku życia oraz osób dorosłych.
Przeznaczony do postępowania dietetycznego: w stanach zaburzenia równowagi flory bakteryjnej przewodu pokarmowego powstałej w trakcie i po antybiotykoterapii, w przebiegu biegunek (zwłaszcza infekcyjnych) oraz w trakcie podróży do innych stref klimatycznych, kiedy w przewodzie pokarmowym dochodzi do zmian w składzie mikroflory.

Ostrzeżenia

Preparat nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
Preparat nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne żródło pożywienia.
Należy zachować ostrożność stosując u dzieci z zaburzeniami odporności lub wrodzoną wadą serca.
Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na mleko, soję lub jakikolwiek składnik produktu oraz w nietolerancji fruktozy.
Może stanowić zagrożenie dla zdrowia, jeżeli jest spożywany przez osoby, u których nie stwierdzono zaburzeń w stanie zdrowia lub brak jest powyższych wskazań lekarskich wnikających z przeznaczenia produktu.
Zawiera substancję słodzącą, spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 15°C do 25*C w sposób niedostępny dla dzieci.

Waga

20 tabletek

Producent

Medana Pharma SA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.