Acidolac

  (13)

Marka Acidolac należy do Polpharmy. Jej oferta obejmuje suplementy diety pomagające utrzymać prawidłowy skład flory bakteryjnej jelit, uzupełnić składniki mineralne i chronić zęby. Dostępne są m.in. preparaty w kroplach i saszetkach. Zobacz produkty Acidolac dostępne w aptekach!

Sortuj według

Poznaj suplementy diety Acidolac

Preparaty marki Acidolac zaleca się stosować w trakcie i po zakończeniu antybiotykoterapii oraz w czasie podróży ze zmianą strefy klimatycznej. Po suplementy warto sięgnąć również wtedy, gdy w przewodzie pokarmowym może dojść do zmiany składu mikroflory. Produkty Acidolac wspierają odporność organizmu i działanie układu pokarmowego. Dostępne są suplementy dla dorosłych, dzieci i noworodków. Co ważne, preparaty Acidolac mają korzystne ceny, dlatego to łatwo dostępne rozwiązanie dla każdego.

Oferta produktów Acidolac

W asortymencie Acidolac znalazły się specjalne preparaty przeznaczone dla noworodków od pierwszych dni życia – Acidolac Baby. Suplementy troszczące się o stan małych brzuszków mają proste, bezpieczne składy pozbawione zbędnych dodatków. Opracowane przez Acidolac krople można stosować, gdy w przewodzie pokarmowym dziecka dochodzi do zmian w składzie mikroflory jelitowej. Podaje się je bezpośrednio do jamy ustnej albo rozpuszcza w płynie.

Acidolac Baby w saszetkach poza dobroczynnymi bakteriami zawiera ich pożywkę – fruktooligosacharydy. Dla niemowląt proszek należy wymieszać z mlekiem lub wodą, a dorośli i dzieci od 2. roku życia mogą spożywać go z jogurtem albo bezpośrednio z opakowania. W ofercie producenta znajdują się również tabletki do ssania dla dzieci powyżej 3 roku życia. Acidolac Junior ze szczepami bakterii probiotycznych stosuje się w celu przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej w przebiegu biegunek i antybiotykoterapii. Opracowane przez Acidolac misie do ssania mają różne warianty smakowe. Ponadto w celu ochrony zębów dzieci warto sięgnąć po suplement Acidolac Dentifix.