Aioft, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement w kapsułkach doustnych, bogaty w nienasycone kwasy omega-3.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

35,00

Klienci kupili również

O produkcie: Aioft, suplement diety, 30 kapsułek

100018458

Opis

Aioft kapsułki - suplement diety, zawierający niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z grupy omega-3: kwas dokozaheksaenowy (DHA) oraz kwas eikozapentaenowy (EPA). Preparat zawiera DHA i EPA, pochodzące z wysokiej jakości oleju rybiego PureMaxTM- maksymalnie oczyszczonego i skoncentrowanego źródła tych składników. Kwasy omega-3, głównie DHA, są składnikiem fosfolipidów błon komórkowych. DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia.

Właściwości

Aioft to suplement dla osób chcących zadbać o zdrowie oczu i wspomóc prawidłowe widzenie. Dzięki połączeniu wielonienasyconych kwasów tłuszczowych stworzono formułę, która wspiera wzrok. Skład Aioft oparto na składnikach aktywnych znajdujących się w oleju rybim – zawierają je także niektóre inne suplementy bogate w witaminy i minerały na oczy. Pozyskano z wykorzystaniem technologii PureMax. Oznacza to, że zostały one starannie oczyszczone oraz ograniczono do minimum ich nieprzyjemny zapach i charakterystyczny rybi smak.

  • DHA to kwas tłuszczowy z grupy omega-3, który wspomaga utrzymanie plastyczności błon fotoreceptorów znajdujących się w oczach. Wspiera przekazywanie informacji między komórkami. Pomaga zachować dobry wzrok na długi czas.
  • EPA jest kwasem tłuszczowym wspomagającym profilaktykę starczego zwyrodnienia plamki żółtej. Pomaga ograniczyć ryzyko zachorowania na tę chorobę, która dotyka zwłaszcza osoby w podeszłym wieku.

Jest to preparat w postaci kapsułek. Znajduje się w nich skoncentrowana porcja substancji wielonienasyconych kwasów tłuszczowych), które wyróżnia wysoka biodostępność. Oznacza to, że są one w dużym stopniu przyswajane przez organizm. To także dzięki temu kwas DHA może wspomóc zachowanie dobrego wzroku, a kwas EPA wesprzeć profilaktykę groźnej choroby oczu.

Jak dawkować Aioft?

Producent zaleca spożywanie od 1 do 2 kapsułek tego suplementu dziennie.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Aioft?

Ze stosowania kapsułek Aioft powinny zrezygnować osoby, które są nadwrażliwe na składniki preparatu.

Jak działa Aioft?

Ten suplement uzupełnia dietę w wielonienasycone kwasy tłuszcze DHA i EPA, które wspierają prawidłowe widzenie. Wspomagają również zachowanie w dobrym stanie błon fotoreceptorów znajdujących się w oczach.

Czy stosowanie Aioft w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Kobiety w ciąży i karmiące piersią chcące stosować ten suplement diety powinny wcześniej skonsultować się z lekarzem.


Tabela

składnik czynny 1 kapsułka 2 kapsułki
DHA (kwas dokozaheksaenowy) z oleju rybiego 250 mg 500 mg
EPA (kwas eikozapentaenowy) z oleju rybiego 50 mg 100 mg

Skład

Składniki: olej rybi (źródło DHA i EPA, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć, glicerol.

Jak stosować

doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli: 1-2 kaps. na dobę. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w substancje wpływające na funkcjonowanie narządu wzroku.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są niezbędne do zachowania dobrego stanu zdrowia.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Producent

Verco S.A.
Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5/6U,
01-015 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.