Aloe Vera Biogel, żel, 100 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

42,39

O produkcie: Aloe Vera Biogel, żel, 100 ml

100016021

Opis

Biożel z odwodnionym żelem z liści aloesu.

Właściwości

Aloe vera biożel, dzięki właściwościom ochronnym, wskazany jest do wszystkich rodzajów skóry i przede wszystkim w przypadkach, w których skóra, narażona na czynniki zewnętrzne (słońce, środki czystości, itd.), wymaga działania łagodzącego.

Wysoka zawartość żelu z liści aloesu zwyczajnego (60% świeżego uwodnionego żelu) działa regenerująco i powlekająco, obdarowując przyjemnym uczuciem świeżości i ulgi na zaczerwienionej i suchej skórze sprawiając, że staje się ona miękka i aksamitna.

Obecność składników z Uprawy Ekologicznej i pozbawiona konserwantów z syntezy chemicznej formuła, czynią Aloe Verabiożel nowatorskim produktem.

Produkt wykonany zgodnie z włoską normą produkcji "Norma dotycząca Otrzymywania Kosmetyków Ekologicznych", która przewiduje zastosowanie surowców pochodzących z Upraw Ekologicznych (Rozporządzenie WE 834/2007) oraz użycia naturalnych i/lub pochodzenia naturalnego składników kosmetycznych o maksymalnej dermo-kompatybilności i z szacunkiem dla środowiska.

Naturalny zapach uzyskany przez zastosowanie czystych olejków eterycznych i wyciągów roślinnych.
Bez pochodnych ropy naftowej, parabenów, barwników, PEG, SLS, SLES -BEZ GMO.

Skład INCI

Składniki: aqua, alcohol*, betaine, chondrus crispus, citrus grandis peel oil, aloe barbadensis leaf gel powder*, althaea officinalis root extract*, glucose, citric acid, limonene, linalool.
* Składnik Ekologiczny

Jak stosować

Żądaną ilość żelu nałożyć lekko masując, aż do całkowitego wchłonięcia.

Przeznaczenie

Wskazany jest do wszystkich rodzajów skóry, przede wszystkim w przypadkach, w których skóra jest narażona na czynniki zewnętrzne (słońce, środki czystości, itd.).

Pojemność

Objętość netto: 100 ml.

Producent

ABOCA POLSKA SP. Z O.O.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.