Beauty Formulas, Active Oral Care, płyn do płukania jamy ustnej, kids quick, 500 ml

7,90
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016116

Został specjalnie opracowany w celu zapewnienia dodatkowej opieki nad zębami i dziąsłami dzieci. Z fluorem w celu ochrony przed ubytkami i próchnicą. Chroni przed gromadzeniem się płytki nazębnej. Wzmacnia szkliwo zębów. Odświeża oddech. Nie zawiera cukru i alkoholu.

Ostrzeżenia

Nie połykaj. Trzymaj poza zasięgiem dzieci. Zalecany jest nadzór dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Nie zaleca się stosowania przez dzieci poniżej 6 roku życia. Zawiera: fluorek sodu 0.05% w/w (225 ppm F).

Pojemność

Pojemność netto: 500 ml

Producent

Drammock International

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do higieny jamy ustnej.

Skład INCI

Aqua (Water), Sorbitol, Polysorbate 20, Aroma, Sucralose, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Fluoride, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Menthol, CI 42051.

Jak stosować

Po umyciu zębów płucz usta połową nakrętki nierozcieńczonego płynu do płukania jamy ustnej. Abu otworzyć nakrętkę, ściśnij i obróć w lewo. Aby zamknąć, przekręć nakrętkę zgodnie z ruchem wskazówek zegarka, aż kliknie.

Uwagi

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Właściwości

Odświeża oddech i chroni zęby.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.