Beauty Formulas, głęboko oczyszczające paski na twarz, 6 szt.

Dostępny
13,53
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie

100016100

Paski testowane dermatologicznie i zaprojektowane w celu usuwania brudu, sebum i innych zanieczyszczeń zatykających pory z twarzy. Rezultaty są natychmiastowe, dzięki czemu Twoja skóra jest czystsza i wyraźniejsza.

Właściwości

Pasek wyciąga brud i sebum z porów, które są usuwane podczas zdejmowania paska.

Skład INCI

VP/VA Copolymer, PVP, Aqua (Water), Butylene Glycol, Titanium Dioxide, Bentonite, Cananga Odorata Flower Oil, Squalane, Methylparaben, Hamamelis Virginana (Witch Hazel) Extract.

Jak stosować

Dokładnie zmocz twarz, paski nie przykleją się do suchej skóry. Osusz ręce i zdejmij pasek z plastikowej ochrony. Nałóż pasek na zwilżone obszary gładką stroną do dołu, dociskając w celu dobrego kontaktu ze skórą. Pozostaw paski do wyschnięcia na 10-15 minut. Kiedy pasek zaczyna być sztywny, może być zdjęty. Powoli odklejaj pasek, zaczynając od krawędzi i ciągnąc w kierunku środka. Jeśli pasek przylega zbyt mocno do skóry lub jest bolesny do usunięcia, należy go dokładnie zwilżyć i ostrożnie odkleić.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy.

Ostrzeżenia

Nie stosuj na obszarach z pryszczami, wypryskami, stanami zapalnymi, oparzeniami słonecznymi lub na nadmiernie wysuszoną skórę. Nie stosuj na obszarach wrażliwych na taśmy, bandaże lub maseczki typu peel-off. Sugerowane użycie 1-2 razy w tygodniu i nie częściej niż 3 razy w tygodniu. Jeśli wystąpi podrażnienie przerwać stosowanie. Trzymaj z daleka od dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego.

Pojemność

6 sztuk

Uwagi

Testowane dermatologicznie.

Producent

Drammock International

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.