Beauty Formulas, głęboko oczyszczające paski na twarz, 6 szt.

Dostępny
10,18
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016100

Paski testowane dermatologicznie i zaprojektowane w celu usuwania brudu, sebum i innych zanieczyszczeń zatykających pory z twarzy. Rezultaty są natychmiastowe, dzięki czemu Twoja skóra jest czystsza i wyraźniejsza.

Ostrzeżenia

Nie stosuj na obszarach z pryszczami, wypryskami, stanami zapalnymi, oparzeniami słonecznymi lub na nadmiernie wysuszoną skórę. Nie stosuj na obszarach wrażliwych na taśmy, bandaże lub maseczki typu peel-off. Sugerowane użycie 1-2 razy w tygodniu i nie częściej niż 3 razy w tygodniu. Jeśli wystąpi podrażnienie przerwać stosowanie. Trzymaj z daleka od dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego.

Pojemność

6 sztuk

Producent

Drammock International

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do pielęgnacji twarzy.

Skład INCI

VP/VA Copolymer, PVP, Aqua (Water), Butylene Glycol, Titanium Dioxide, Bentonite, Cananga Odorata Flower Oil, Squalane, Methylparaben, Hamamelis Virginana (Witch Hazel) Extract.

Jak stosować

Dokładnie zmocz twarz, paski nie przykleją się do suchej skóry. Osusz ręce i zdejmij pasek z plastikowej ochrony. Nałóż pasek na zwilżone obszary gładką stroną do dołu, dociskając w celu dobrego kontaktu ze skórą. Pozostaw paski do wyschnięcia na 10-15 minut. Kiedy pasek zaczyna być sztywny, może być zdjęty. Powoli odklejaj pasek, zaczynając od krawędzi i ciągnąc w kierunku środka. Jeśli pasek przylega zbyt mocno do skóry lub jest bolesny do usunięcia, należy go dokładnie zwilżyć i ostrożnie odkleić.

Uwagi

Testowane dermatologicznie.

Właściwości

Pasek wyciąga brud i sebum z porów, które są usuwane podczas zdejmowania paska.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.