Bioastin, suplement diety, 25 kapsułek

Suplement diety w formie kapsułek doustnych z algami oraz witaminą E.

Wielkość opakowania - kapsułki
Dostępny
88,17
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Bioastin, suplement diety, 25 kapsułek

100019147

Opis

Suplement diety Bioastin.

Właściwości

Astaksantyna, ksantofilowy pigment Alg Haematococcus Pluvialis nadaje charakterystyczny kolor między innymi łososiom, krewetkom a także krylom. Jednym z najbardziej ciekawych zjawisk w świecie fauny i flory jest migracja łososi. Ryby te wspaniale kumulują astaksantynę w mięśniach i być może to wyjaśnia ich niesamowitą siłę w pokonywaniu odległości w górę rzek mierzoną w setkach i tysiącach kilometrów.

Algi Haematococcus Pluvialis stanowią główne pożywienie kryli, można więc powiedzieć że zawarta w nich astaksantyna plus astaksantyna znajdująca się w Bioastinie spotęgują działanie kwasów omega-3 suplementu diety „Neptune Krill Oil” (NKO – Olej z kryla). Ażeby wyjaśnić mechanizm działania astaksantyny potrzebnych jest więcej badań naukowych – ale już dzisiaj można bez żadnych obaw korzystać z jej unikalnych właściwości, czego dowodem może być olbrzymia ilość pozytywnych artykułów w wiodącej prasie światowej między innymi Times, Newsweek czy też Sports Ilustrated a także w wielu publikacjach naukowych.

Tabela

składniki 1 kapsułka
Ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis 12 mg
Witamina E (d-alfa-tokoferol) 6,7 mg (56%RWS*)


* Referencyjna wartość spożycia

Skład

składniki: ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis, substancje pomocnicze: nośnik: olej z krokosza barwierskiego (non-GMO), kapsułka: żelatyna (wolna od BSE), gliceryna; przeciwutleniacz: naturalne tokoferole. Zawiera naturalnie występujące karotenoidy, m.in. luteinę

Jak stosować

Spożywać podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki suplementu.

Ostrzeżenia

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Waga

masa netto: 17,5 g

Producent

Cyanotech Co. Hawaje, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.