CannabiGold Formula, Witamina K2 z natto, suplement diety, 30 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

28,01

O produkcie: CannabiGold Formula, Witamina K2 z natto, suplement diety, 30 ml

100022870

Opis

Olejek Formula CannabiGold „WITAMINA K2” to suplement diety z witaminą K w oleju z nasion konopi.


Właściwości

Olejek Formula CannabiGold „WITAMINA K2” to suplement diety z witaminą K w oleju z nasion konopi. Dzienna porcja zawiera 75 μg witaminy K2 (100% RWS*). 

Witamina K

  • Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Czy wiesz, że?

  • Natto to nasiona soi, które zostały poddane naturalnym procesom fermentacji? 
  • Natto jest bardzo cenionym składnikiem kuchni japońskiej i naturalnym źródłem witaminy K2

Produkowane w całości w Polsce pod pełną kontrolą firmy HemPoland suplementy diety marki Formula CannabiGold to gwarancja najwyższej jakości. Produkty Formula CannabiGold zostały stworzone zgodnie z zasadą „clean label” – najprostszy skład, bez zbędnych dodatków. W produkcie odnajdziesz 100% składników z naturalnych źródeł.

Olej z nasion konopi zawiera wysoką zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, a także kwasy omega-6 i omega-9.

Zalety olejków Formula CannabiGold:

• Zastosowanie opakowań ze szkła, gwarantuje trwałość produktu i zawartych w nim naturalnych składników. Nowoczesny, ułatwiający przyjmowanie olejku dozownik pozwala na precyzyjne porcjowanie.

• Płynna konsystencja i smak suplementów diety CannabiGold sprawiają, że ich przyjmowanie staje się proste jak nigdy dotąd.

• Każda partia suplementów diety CannabiGold poddawana jest szczegółowej analizie na każdym etapie produkcji, co zapewnia ich bezpieczeństwo.


Tabela

3 naciśnięcia pompki:

75 μg witaminy K2 (100% RWS*) i 0,26 g oleju z nasion konopi włóknistych (w tym 50 mg kwasów omega-3; 140 mg kwasów omega-6 i 34 mg kwasów omega-9). 

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia. 


Skład

Składniki: olej z nasion konopi włóknistych, menachinon-7 (witamina K2 pozyskiwana z natto), przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu.


Jak stosować

Stosować doustnie, wstrząsnąć przed użyciem.

Rekomendujemy przyjmowanie olejku Formula CannabiGold w trakcie posiłku. Możesz stosować go zarówno bezpośrednio doustnie ale również jako dodatek do sałatki, koktajlu, owsianki.


Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia: 3 naciśnięcia pompki jeden raz dziennie.


Przeznaczenie

Przeznaczony w celu suplementacji składników zawartych w preparacie.


Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Produkt nie powinien być stosowany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol).


Waga

Objętość netto: 30 ml.


Producent

HemPoland sp z o. o.
ul. Władysławowo 30A
82-300 Elbląg


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.