Ceruclear, płyn do higieny uszu, 40ml

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vypredaný a nepoznáme presný termín jeho dodania na sklad

16,05
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100008899

Do higieny uszu. Rozpuszcza korek woskowinowy. Może być stosowany u dzieci od 6. miesiąca życia oraz u dorosłych. Nie stosować po upływie terminu ważności znajdującym się na spodzie opakowania. Nie przechowywać w lodówce. Produkt należy zużyć w ciągu 3 miesięcy po otwarciu. Należy uważnie przeczytać instrukcję użytkowania. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Ostrzeżenia

Aby uniknąć podrażnienia, nie należy wprowadzać końcówki rozpylającej zbyt głęboko do kanału słuchowego. Nie stosować produktu w przypadku występowania perforacji błony bębenkowej, bolesności ucha lub drenażu ucha środkowego. Należy skontaktować się z lekarzem w przypadku bólu ucha. Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać. Po każdym uzyciu, zdjąć końcówkę i umyć w ciepłej wodzie. 

Producent

LABORATOIRES GILBERT

Skład

substancje powierzchniowo czynne, substancja nawilżająca, barwnik pochodzenia roślinnego, podłoże q,s,p 100%. Formuła nie zawiera konserwantów. Zabarwienie pochodzenia naturalnego. 

Jak stosować

1. Pochylić głowę tak by czyszczone ucho znajdowało się u góry

2. Wykonać dwa rozpylenia do ucha

3. Należy pozostawić na 1 minutę, masując nasadę ucha

4. Wyprostować głowę, aby roztwór wraz z woskowiną wypłynęły z ucha, a następnie wypłukać* i wytrzeć ucho

*wypłucz roztworem soli fizjologicznej lub wodąDokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.