Chicco, pasta do zębów bez fluoru dla dzieci 12m +, smak truskawkowy, 50 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

23,10

O produkcie

100016547

Chicco pasta do zębów bez fluoru - produkt o smaku truskawkowym bez dodatku fluoru. Przeznaczona dla dzieci po 12. miesiącu życia. Niska ścieralność dla ochrony delikatnych mlecznych zębów. Czyści płytkę nazębną nie naruszając szkliwa. 

Właściwości

Lubiana przez dzieci za truskawkowy i konsystencję żelu Pasta bez konserwantów. Do posłodzenia użyto ksylitolu (Xylitol - cukier brzozowy, który pozwala zapobiegać próchnicy). Pasta zwiera również biowapń - biologicznie dostępny wapń, który jest minerałem odgrywającym szczególną rolę w końcowej fazie ząbkowania, dla wzmocnienia mlecznych ząbków. Dzięki niskiej ścieralności delikatnie czyści płytkę nazębną, nie naruszając kruchego szkliwa dziecięcych ząbków i nie podrażniając dziąseł. Przepyszny smak zachęca do codziennej higieny jamy ustnej. 

  • bez fluoru
  • dla dzieci po 12. miesiącu życia

Skład INCI

 

Przeznaczenie

Do codziennego stosowania celem zapewnienia higieny jamy ustnej i ochrony zębów przed próchnicą u dzieci od 12. miesiąca życia.

Ostrzeżenia

Przed użyciem należy uważnie przeczytać etykiety, ostrzeżenia i instrukcje wskazane na opakowaniu produktu.

Pojemność

50 ml

Producent

Artsana Poland Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.