Chicco, pasta do zębów z fluorem dla dzieci 12m +, smak truskawkowy, 50 ml

21,08
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100016536

Chicco pasta z fluorem dla dzieci - pasta do zębów o smaku jtruskawkowym jest zalecana dla dzieci od 12. miesiąca życia. 

Pojemność

50 ml

Producent

Artsana Poland Sp. z o.o.

Przeznaczenie

Do codziennego stosowania celem zapewnienia higieny jamy ustnej i ochrony zębów przed próchnicą u dzieci od 12. miesiąca życia.

Skład INCI

 

Jak stosować

Pastę należy stosować codziennie, dwa razy dziennie.U dzieci poniżej 6. roku życia stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu i pod kontrolą dorosłych tak by zminimalizować ryzyko połknięcia.

Właściwości

Pasta o smaku truskawkowym jest zalecana dla dzieci od 12 miesiąca życia. Zawiera biowapń - biologicznie dostępny wapń, który jest minerałem odgrywającym szczególną rolę w końcowej fazie ząbkowania dla wzmocnienia mlecznych ząbków. Nie zawiera konserwantów. Zawiera ksylitol (Xylitol)-cukier brzozowy, który pozwala zapobiegać próchnicy. Dzięki niskiej ścieralności delikatnie czyści płytkę nazębną, nie naruszając kruchego szkliwa dziecięcych ząbków i nie podrażniając dziąseł. Smak truskawkowy zachęca do codziennej higieny jamy ustnej starsze dzieci. Formuła o konsystencji żelu. Pasta zawiera fluor.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.